Kluby

  • Rybnik: Klasa A
    • Lks start mszana
      LKS START MSZANA
      ul. 1-go Maja 112 44-325 Mszana
      603-968- 666
      Haśko Marek
      startmszana@interia.pl
    • Gks pierwszy chwalowice
      GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
      ul. 1-go Maja 27 44-206 Rybnik
      531-326-001
      Ośliźlok Michał
      pierwszy.chwalowice@gmail.com
    • Lks zryw jastrzebie bzie
      LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
      ul. Gospodarcza 7d 44-336 Jastrzębie-Zdrój
      503-168-604
      Cięciała Krzysztof
      kkc@onet.eu
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • Kp kamien
      KP KAMIEŃ
      ul. T. B. Żeleńskiego 35 44-213 Rybnik
      513-773-734
      Otyński Adam
      adam.o71@interia.pl
    • Tkkf jednosc grabownia
      TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
      ul. Poloczka 106 44-207 Rybnik
      509-608-055
      Kotyrba Bogdan
      bogdan.kotyrba@gmail.com
    • Mks 32 radziejow popielow
      MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
      ul. Gen. Okulickiego 27 44-274 Rybnik
      793-711-208
      Kłaczek Józef
      jozef.klaczek@gmail.com
    • Ks gornik radlin
      KS GÓRNIK RADLIN
      ul. Korfantego 17 44-310 Radlin
      607-917-736
      Strójwąs Robert
      g.radlin@vp.pl
    • Ks wicher wilchwy
      KS WICHER WILCHWY
      ul. Jastrzębska 44-300 Wodzisław Śląski
      609-730-299
      Majda Janusz
      majdajanusz@wp.pl
    • Mks czerwionka
      MKS CZERWIONKA
      ul. Wolności 2a 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      531-022-331
      Rajca Cezary
      mks.czerwionka2012@gmail.com
    • Ks polonia niewiadom
      KS POLONIA NIEWIADOM
      ul. Mojżesza 19 44-273 Rybnik
      500-069-844
      Kolorz Aleksandra
      polonia_niewiadom@poczta.onet.pl
    • Ks gornik boguszowice
      KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
      ul. Małachowskiego 130 44-251 Rybnik
      783-974-447
      Łuc Marian
      ksgboguszowice@wp.pl
    • Tkkf zuch orzepowice
      TKKF ZUCH ORZEPOWICE
      ul. Św. Józefa 137 44-200 Rybnik
      693-455-982
      Sura Henryk
      a_r_g_o@wp.pl
    • Lks plomien ochojec
      LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
      ul. Jałowcowa 6 44-207 Rybnik
      509-530- 476
      Ochojski Grzegorz
      lksochojec@interia.pl
    • Ks sygnaly gotartowice
      KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
      ul. Gotartowicka 42 44-251 Rybnik
      608-356-169
      Motyka Damian
      sobgot@onet.pl
    • Lks baranowice
      LKS BARANOWICE
      ul. Lipowa 5 44-240 Żory
      695-590-450
      Miszczyk Mariusz
      lipowa5@op.pl
    • Lks jednosc jejkowice
      LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
      ul. Niewiadomska 56 44-290 Jejkowice
      504-005-970
      Szczybra Łukasz
      lksjednosc-jejkowice@o2.pl
    • Ks plomien polomia
      KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
      ul. Centralna 83a 44-323 Połomia
      500-047-458
      Marek Mat
      info@kspolomia.pl
  • Rybnik: Klasa B
    • Lks borowik szczejkowice
      LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
      ul. Okrężna 18 44-246 Szczejkowice
      607-193-028
      Krawczyk Jerzy
      juras6708@gmail.com
    • Lks forteca swierklany
      LKS FORTECA ŚWIERKLANY
      ul. Szybowa 2 44-266 Świerklany
      502-552-059
      Maciończyk Jarosław
      lksforteca@wp.pl
    • Ks plomien czuchow
      KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
      ul. Cmentarna 20 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      728-435-997
      Hajduk Adrian
      plomień.czuchow@op.pl
    • Lks orzel jankowice
      LKS ORZEŁ JANKOWICE
      ul. Dygasińskiego 4 44-264 Jankowice
      663-210-601
      Adamczyk Jerzy
      tomekpliz@wp.pl
    • Lks dab debiensko
      LKS DĄB DĘBIEŃSKO
      ul. Jesionka 87 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      513-192-076
      Burek Magdalena
      andrzejburek@gazeta.pl
    • Lks orzel palowice
      LKS ORZEŁ PALOWICE
      ul. Wiejska 4 44-246 Palowice
      606-613-974
      Grzegorzek Jerzy
      orzelpalowice@op.pl
    • Lks granica ruptawa
      LKS GRANICA RUPTAWA
      ul. Cieszyńska 101 44-337 Jastrzębie-Zdrój
      600-358-336
      Nowak Artur
      arteksedzia22@interia.pl
    • Lks olza godow
      LKS OLZA GODÓW
      ul. Wyzwolenia 33 44-341 Gołkowice
      784-824-814
      Borek Janusz
      eugeniusz.wodecki@interia.pl
    • Ks inter krostoszowice
      KS INTER KROSTOSZOWICE
      ul. Wiejska 5 44-348 Podbucze
      512-144-917
      Piwoński Marcin
      piwonskimarcin@o2.pl
    • Mks polaris zory
      MKS POLARIS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 16c/17 44-240 Żory
      667-641-060
      Badura Józef
      kolejorz67@wp.pl
    • Lks jednosc rogozna
      LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
      ul. Wysoka 13 44-240 Żory
      661-614-559
      Lewandowski Marcin
      lksjenoscrogozna1923@gmail.com
    • Skf rowien
      SKF ROWIEŃ
      ul. Kochanowskiego 6 44-240 Żory
      723-280-469
      Żur Florian
      zur.florian@interia.pl
    • Lks belk
      LKS BEŁK
      ul. Główna 94c 44-230 Bełk
      601-752-538
      Teper Adam
      adamtep@wp.pl
  • Rybnik: Klasa C
    • Lks ruch stanowice
      LKS RUCH STANOWICE
      ul. Kościelna 60 44-230 Stanowice
      501-168-746
      Rudol Marian
      ruchstanowice@op.pl
    • Krs tkkf sokol chwalecice
      KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
      ul. Gen.Sadowskiego 27 44-200 Rybnik
      664-807-765
      Gawełczyk Artur
      sokol.chwalecice@gmail.com
    • Lks skrbensko
      LKS SKRBEŃSKO
      ul. Zimne Doły 5 44-341 Gołkowice
      609-693-980
      Fryzowicz Józef
      dangry1960@gmail.com
    • Ks szczerbice
      KS SZCZERBICE
      ul. Szkolna 6 44-293 Szczerbice
      728-399-185
      Gotowski Tomasz
      ksszczerbice@poczta.fm
    • Ks leszczyny
      KS LESZCZYNY
      ul. Dąbrówki 1d/18 44-210 Rybnik
      537-766-062
      Żółkiewicz Tomasz
      ks.leszczyny@onet.pl
    • Lks zar szeroka
      LKS ŻAR SZEROKA
      ul. Osiedle 1000-lecia 30/1 44-268 Jastrzębie-Zdrój
      509-908-482
      Kasprzak Sławomir
      gk1722@wp.pl
    • Ks plomien polomia
      KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
      ul. Centralna 83a 44-323 Połomia
      500-047-458
      Marek Mat
      info@kspolomia.pl
    • Mks 32 radziejow popielow
      MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
      ul. Gen. Okulickiego 27 44-274 Rybnik
      793-711-208
      Kłaczek Józef
      jozef.klaczek@gmail.com
    • Ks kleszczow
      KS KLESZCZÓW
      Oś. Sikorskiego 52 44-240 Żory
      604-135-442
      Lazar Wiesław
      arek_kus@onet.eu
    • Lks zwonowice
      LKS ZWONOWICE
      ul. Krasickiego 5 44-292 Zwonowice
      601-483-290
      Kazaniecki Dariusz
      lks.zwonowice@wp.pl
  • Rybnik: A1 Junior "PLJS r.98"
    • Ks rymer rybnik
      KS RYMER RYBNIK
      ul. Górnośląska 44 skr.2 44-270 Rybnik
      609-802-801
      Komarek Kazimierz
      kazimierzkomarek@poczta.onet.pl
    • Ks gornik boguszowice
      KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
      ul. Małachowskiego 130 44-251 Rybnik
      783-974-447
      Łuc Marian
      ksgboguszowice@wp.pl
    • Kp kamien
      KP KAMIEŃ
      ul. T. B. Żeleńskiego 35 44-213 Rybnik
      513-773-734
      Otyński Adam
      adam.o71@interia.pl
    • Mks czerwionka
      MKS CZERWIONKA
      ul. Wolności 2a 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      531-022-331
      Rajca Cezary
      mks.czerwionka2012@gmail.com
    • Skf rowien
      SKF ROWIEŃ
      ul. Kochanowskiego 6 44-240 Żory
      723-280-469
      Żur Florian
      zur.florian@interia.pl
    • Lks plomien ochojec
      LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
      ul. Jałowcowa 6 44-207 Rybnik
      509-530- 476
      Ochojski Grzegorz
      lksochojec@interia.pl
    • Ks szczerbice
      KS SZCZERBICE
      ul. Szkolna 6 44-293 Szczerbice
      728-399-185
      Gotowski Tomasz
      ksszczerbice@poczta.fm
    • Ks wicher wilchwy
      KS WICHER WILCHWY
      ul. Jastrzębska 44-300 Wodzisław Śląski
      609-730-299
      Majda Janusz
      majdajanusz@wp.pl
    • Lks baranowice
      LKS BARANOWICE
      ul. Lipowa 5 44-240 Żory
      695-590-450
      Miszczyk Mariusz
      lipowa5@op.pl
    • Lks orzel jankowice
      LKS ORZEŁ JANKOWICE
      ul. Dygasińskiego 4 44-264 Jankowice
      663-210-601
      Adamczyk Jerzy
      tomekpliz@wp.pl
  • Rybnik: B1 Junior Młodszy "PLJM 00 gr.A Wiosna" Grupa 1
    • Ks naprzod rydultowy
      KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
      ul. Gen. Józefa Bema 126c 44-280 Rydułtowy
      512-080-157
      Załega Michał
      ksnaprzod@gmail.com
    • Mks mosir czerwionka leszczyny
      MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
      ul. Wolności 2a 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      502-348-098
      Paluch Sławomir
      mosircl.m@op.pl
    • Lks roj
      LKS RÓJ
      ul. Starowiejska 38 44-240 Żory
      535-477-778
      Laska Tadeusz
      tadeusz-1972@o2.pl
    • Lks zryw jastrzebie bzie
      LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
      ul. Gospodarcza 7d 44-336 Jastrzębie-Zdrój
      503-168-604
      Cięciała Krzysztof
      kkc@onet.eu
    • Lks granica ruptawa
      LKS GRANICA RUPTAWA
      ul. Cieszyńska 101 44-337 Jastrzębie-Zdrój
      600-358-336
      Nowak Artur
      arteksedzia22@interia.pl
    • Ks inter krostoszowice
      KS INTER KROSTOSZOWICE
      ul. Wiejska 5 44-348 Podbucze
      512-144-917
      Piwoński Marcin
      piwonskimarcin@o2.pl
    • Lks zar szeroka
      LKS ŻAR SZEROKA
      ul. Osiedle 1000-lecia 30/1 44-268 Jastrzębie-Zdrój
      509-908-482
      Kasprzak Sławomir
      gk1722@wp.pl
    • Ks polonia niewiadom
      KS POLONIA NIEWIADOM
      ul. Mojżesza 19 44-273 Rybnik
      500-069-844
      Kolorz Aleksandra
      polonia_niewiadom@poczta.onet.pl
  • Rybnik: B1 Junior Młodszy "PLJM 00 gr.B Wiosna" Grupa 2
    • Tkkf zuch orzepowice
      TKKF ZUCH ORZEPOWICE
      ul. Św. Józefa 137 44-200 Rybnik
      693-455-982
      Sura Henryk
      a_r_g_o@wp.pl
    • Ks polonia marklowice
      KS POLONIA MARKLOWICE
      ul. Strażacka 13 44-321 Marklowice
      666-092-270
      Burket Barbara
      kspolonia@onet.pl
    • Tkkf jednosc grabownia
      TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
      ul. Poloczka 106 44-207 Rybnik
      509-608-055
      Kotyrba Bogdan
      bogdan.kotyrba@gmail.com
    • Lks borowik szczejkowice
      LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
      ul. Okrężna 18 44-246 Szczejkowice
      607-193-028
      Krawczyk Jerzy
      juras6708@gmail.com
    • Mks polaris zory
      MKS POLARIS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 16c/17 44-240 Żory
      667-641-060
      Badura Józef
      kolejorz67@wp.pl
    • Lks jednosc rogozna
      LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
      ul. Wysoka 13 44-240 Żory
      661-614-559
      Lewandowski Marcin
      lksjenoscrogozna1923@gmail.com
    • Uks orzel moszczenica
      UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
      ul. Wyzwolenia 20 44-335 Jastrzębie-Zdrój
      501-522-268
      Szwajlik Piotr
    • Lks orzel jankowice
      LKS ORZEŁ JANKOWICE
      ul. Dygasińskiego 4 44-264 Jankowice
      663-210-601
      Adamczyk Jerzy
      tomekpliz@wp.pl
    • Ks 27 golkowice
      KS 27 GOŁKOWICE
      ul. Piotrowicka 16 44-341 Gołkowice
      601-972-918
      Brzoza Leszek
      lechu70@wp.pl
  • III liga wojewódzka C1 Trampkarz "WLT 02 Rybnik Wiosna" Grupa 3
    • Ks rymer rybnik
      KS RYMER RYBNIK
      ul. Górnośląska 44 skr.2 44-270 Rybnik
      609-802-801
      Komarek Kazimierz
      kazimierzkomarek@poczta.onet.pl
    • Ks wicher wilchwy
      KS WICHER WILCHWY
      ul. Jastrzębska 44-300 Wodzisław Śląski
      609-730-299
      Majda Janusz
      majdajanusz@wp.pl
    • Lks jednosc jejkowice
      LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
      ul. Niewiadomska 56 44-290 Jejkowice
      504-005-970
      Szczybra Łukasz
      lksjednosc-jejkowice@o2.pl
    • UKS IKAR RACIBÓRZ
      ul. Elżbiety 14 47-400 Racibórz
      601-160-359
      Trzęsiński Tomasz
      uksikarraciborz@gmail.com
    • LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • Ks plomien czuchow
      KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
      ul. Cmentarna 20 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      728-435-997
      Hajduk Adrian
      plomień.czuchow@op.pl
    • Mks 32 radziejow popielow
      MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
      ul. Gen. Okulickiego 27 44-274 Rybnik
      793-711-208
      Kłaczek Józef
      jozef.klaczek@gmail.com
  • III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM 03 Rybnik Wiosn" Grupa 3
    • LKS CZARNI GORZYCE
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • Ks gornik radlin
      KS GÓRNIK RADLIN
      ul. Korfantego 17 44-310 Radlin
      607-917-736
      Strójwąs Robert
      g.radlin@vp.pl
    • LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
    • Lks tworkow
      LKS TWORKÓW
      ul. Główna 70A ,47-451 Tworków
      667-225-735
      Bartosz Marian
      bartosz.m63@gmail.com
    • Ks swierklany
      KS ŚWIERKLANY
      ul. Basztowa 12b 44-266 Świerklany
      663-646-093
      Dzwonek Artur
      k.s.swierklany@gmail.com
    • Ks szczerbice
      KS SZCZERBICE
      ul. Szkolna 6 44-293 Szczerbice
      728-399-185
      Gotowski Tomasz
      ksszczerbice@poczta.fm
    • Ks naprzod rydultowy
      KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
      ul. Gen. Józefa Bema 126c 44-280 Rydułtowy
      512-080-157
      Załega Michał
      ksnaprzod@gmail.com
  • Rybnik: C2 Trampkarz "PLTM 03 gr A Wiosna "
    • Lks belk
      LKS BEŁK
      ul. Główna 94c 44-230 Bełk
      601-752-538
      Teper Adam
      adamtep@wp.pl
    • Lks zar szeroka
      LKS ŻAR SZEROKA
      ul. Osiedle 1000-lecia 30/1 44-268 Jastrzębie-Zdrój
      509-908-482
      Kasprzak Sławomir
      gk1722@wp.pl
    • Lks forteca swierklany
      LKS FORTECA ŚWIERKLANY
      ul. Szybowa 2 44-266 Świerklany
      502-552-059
      Maciończyk Jarosław
      lksforteca@wp.pl
    • Gks pierwszy chwalowice
      GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
      ul. 1-go Maja 27 44-206 Rybnik
      531-326-001
      Ośliźlok Michał
      pierwszy.chwalowice@gmail.com
    • RKP ROW RYBNIK I
      ul. Gliwicka 72 44-200 Rybnik
      790-300-957
      Jaszczuk Stanisław
      rkprowrybnik@interia.pl
    • Mkp odra centrum wodzislaw slaski ii
      MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II
      ul. Bogumińska 8 44-300 Wodzisław Śląski
      600-961-176
      Zieliński Roman
      mkp@odracentrum.pl
    • Ks rymer rybnik
      KS RYMER RYBNIK
      ul. Górnośląska 44 skr.2 44-270 Rybnik
      609-802-801
      Komarek Kazimierz
      kazimierzkomarek@poczta.onet.pl
  • Rybnik: C2 Trampkarz "PLTM 03 gr B Wiosna"
    • Lks unia ksiazenice
      LKS UNIA KSIĄŻENICE
      ul. Ks. Pojdy 20d 44-213 Książenice
      503-197-207
      Kubasa Grzegorz
      klub@unia-ksiazenice.pl
    • Lks zryw jastrzebie bzie
      LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
      ul. Gospodarcza 7d 44-336 Jastrzębie-Zdrój
      503-168-604
      Cięciała Krzysztof
      kkc@onet.eu
    • Lks roj
      LKS RÓJ
      ul. Starowiejska 38 44-240 Żory
      535-477-778
      Laska Tadeusz
      tadeusz-1972@o2.pl
    • Lks jednosc rogozna
      LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
      ul. Wysoka 13 44-240 Żory
      661-614-559
      Lewandowski Marcin
      lksjenoscrogozna1923@gmail.com
    • Lks gwiazda skrzyszow
      LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
      ul. 1-go Maja 119 44-348 Skrzyszów
      691-993-611
      Surowiec Krzysztof
      791-225-503
    • Ks 27 golkowice
      KS 27 GOŁKOWICE
      ul. Piotrowicka 16 44-341 Gołkowice
      601-972-918
      Brzoza Leszek
      lechu70@wp.pl
  • III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 04 Rybnik Wiosna" Grupa 3
    • Ks unia raciborz ii
      KS UNIA RACIBÓRZ II
      ul. Srebrna 12, 47 - 400 Racibórz
      602-630-611
      ksuniaraciborz@tlen.pl
    • Uks orzel moszczenica
      UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
      ul. Wyzwolenia 20 44-335 Jastrzębie-Zdrój
      501-522-268
      Szwajlik Piotr
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
    • Ks polonia marklowice
      KS POLONIA MARKLOWICE
      ul. Strażacka 13 44-321 Marklowice
      666-092-270
      Burket Barbara
      kspolonia@onet.pl
    • Ks goslaw jedlownik
      KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
      ul. Cisowa 6 44-300 Wodzisław Śląski
      601-171-711
      Kozielski Dariusz
      ksgoslaw@poczta.onet.pl
  • Rybnik: D1 Młodzik "PLM 04 gr A Wiosna " Grupa 1
    • RKP ROW RYBNIK I
      ul. Gliwicka 72 44-200 Rybnik
      790-300-957
      Jaszczuk Stanisław
      rkprowrybnik@interia.pl
    • Lks orzel jankowice
      LKS ORZEŁ JANKOWICE
      ul. Dygasińskiego 4 44-264 Jankowice
      663-210-601
      Adamczyk Jerzy
      tomekpliz@wp.pl
    • Lks jednosc jejkowice
      LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
      ul. Niewiadomska 56 44-290 Jejkowice
      504-005-970
      Szczybra Łukasz
      lksjednosc-jejkowice@o2.pl
    • Lks belk
      LKS BEŁK
      ul. Główna 94c 44-230 Bełk
      601-752-538
      Teper Adam
      adamtep@wp.pl
    • Ks naprzod rydultowy
      KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
      ul. Gen. Józefa Bema 126c 44-280 Rydułtowy
      512-080-157
      Załega Michał
      ksnaprzod@gmail.com
    • Ks gornik boguszowice
      KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
      ul. Małachowskiego 130 44-251 Rybnik
      783-974-447
      Łuc Marian
      ksgboguszowice@wp.pl
  • Rybnik: D1 Młodzik "PLM 04 gr B Wiosna" Grupa 2
    • Uks sp winners golkowice
      UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
      ul. 1-go Maja 118 44-341 Gołkowice
      794-453-696
      Szymański Tadeusz
      szkolkawinners@gmail.com
    • Tkkf zuch orzepowice
      TKKF ZUCH ORZEPOWICE
      ul. Św. Józefa 137 44-200 Rybnik
      693-455-982
      Sura Henryk
      a_r_g_o@wp.pl
    • Tkkf jednosc grabownia
      TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
      ul. Poloczka 106 44-207 Rybnik
      509-608-055
      Kotyrba Bogdan
      bogdan.kotyrba@gmail.com
    • Mks czerwionka
      MKS CZERWIONKA
      ul. Wolności 2a 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      531-022-331
      Rajca Cezary
      mks.czerwionka2012@gmail.com
    • Lks start mszana
      LKS START MSZANA
      ul. 1-go Maja 112 44-325 Mszana
      603-968- 666
      Haśko Marek
      startmszana@interia.pl
    • Ks polonia niewiadom
      KS POLONIA NIEWIADOM
      ul. Mojżesza 19 44-273 Rybnik
      500-069-844
      Kolorz Aleksandra
      polonia_niewiadom@poczta.onet.pl
    • Ks goslaw jedlownik
      KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
      ul. Cisowa 6 44-300 Wodzisław Śląski
      601-171-711
      Kozielski Dariusz
      ksgoslaw@poczta.onet.pl
  • Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 05 gr A Wiosna" Grupa 1
    • RKP ROW RYBNIK I
      ul. Gliwicka 72 44-200 Rybnik
      790-300-957
      Jaszczuk Stanisław
      rkprowrybnik@interia.pl
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • Lks roj
      LKS RÓJ
      ul. Starowiejska 38 44-240 Żory
      535-477-778
      Laska Tadeusz
      tadeusz-1972@o2.pl
    • Lks forteca swierklany
      LKS FORTECA ŚWIERKLANY
      ul. Szybowa 2 44-266 Świerklany
      502-552-059
      Maciończyk Jarosław
      lksforteca@wp.pl
    • Ks rymer rybnik
      KS RYMER RYBNIK
      ul. Górnośląska 44 skr.2 44-270 Rybnik
      609-802-801
      Komarek Kazimierz
      kazimierzkomarek@poczta.onet.pl
  • Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 05 gr B Wiosna" Grupa 2
    • Uks orzel moszczenica
      UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
      ul. Wyzwolenia 20 44-335 Jastrzębie-Zdrój
      501-522-268
      Szwajlik Piotr
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • Mks 32 radziejow popielow
      MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
      ul. Gen. Okulickiego 27 44-274 Rybnik
      793-711-208
      Kłaczek Józef
      jozef.klaczek@gmail.com
    • Lks dab debiensko
      LKS DĄB DĘBIEŃSKO
      ul. Jesionka 87 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      513-192-076
      Burek Magdalena
      andrzejburek@gazeta.pl
    • Ks swierklany
      KS ŚWIERKLANY
      ul. Basztowa 12b 44-266 Świerklany
      663-646-093
      Dzwonek Artur
      k.s.swierklany@gmail.com
    • Ks polonia marklowice
      KS POLONIA MARKLOWICE
      ul. Strażacka 13 44-321 Marklowice
      666-092-270
      Burket Barbara
      kspolonia@onet.pl
  • Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 05 gr C Wiosna" Grupa 3
    • UKS AP SILESIA RYBNIK
      ul. Makuszyńskiego 31 44-310 Radlin
      795-696-874
      Tofilski Michał
      michal.tofilski@tuzaczynasiefutbol.pl
    • Mks polaris zory
      MKS POLARIS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 16c/17 44-240 Żory
      667-641-060
      Badura Józef
      kolejorz67@wp.pl
    • Lks plomien ochojec
      LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
      ul. Jałowcowa 6 44-207 Rybnik
      509-530- 476
      Ochojski Grzegorz
      lksochojec@interia.pl
    • Ks szczerbice
      KS SZCZERBICE
      ul. Szkolna 6 44-293 Szczerbice
      728-399-185
      Gotowski Tomasz
      ksszczerbice@poczta.fm
    • Ks plomien polomia
      KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
      ul. Centralna 83a 44-323 Połomia
      500-047-458
      Marek Mat
      info@kspolomia.pl
    • Ks goslaw jedlownik
      KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
      ul. Cisowa 6 44-300 Wodzisław Śląski
      601-171-711
      Kozielski Dariusz
      ksgoslaw@poczta.onet.pl
  • Rybnik: E1 Orlik "PLO 2006 gr A Wiosna" Grupa 1
    • Sp mosir jastrzebie
      SP MOSiR JASTRZĘBIE
      ul. Harcerska 14b 44-335 Jastrzębie-Zdrój
      607-779-978
      Myśliwiec Monika
      mosirjastrzebie@wp.pl
    • RKP ROW RYBNIK I
      ul. Gliwicka 72 44-200 Rybnik
      790-300-957
      Jaszczuk Stanisław
      rkprowrybnik@interia.pl
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • Mkp odra centrum wodzislaw slaski ii
      MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II
      ul. Bogumińska 8 44-300 Wodzisław Śląski
      600-961-176
      Zieliński Roman
      mkp@odracentrum.pl
    • Ks unia raciborz ii
      KS UNIA RACIBÓRZ II
      ul. Srebrna 12, 47 - 400 Racibórz
      602-630-611
      ksuniaraciborz@tlen.pl
    • Gks pierwszy chwalowice
      GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
      ul. 1-go Maja 27 44-206 Rybnik
      531-326-001
      Ośliźlok Michał
      pierwszy.chwalowice@gmail.com
  • Rybnik: E1 Orlik "PLO 2006 gr B Wiosna" Grupa 2
    • Ks naprzod rydultowy
      KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
      ul. Gen. Józefa Bema 126c 44-280 Rydułtowy
      512-080-157
      Załega Michał
      ksnaprzod@gmail.com
    • RKP ROW RYBNIK I
      ul. Gliwicka 72 44-200 Rybnik
      790-300-957
      Jaszczuk Stanisław
      rkprowrybnik@interia.pl
    • Mks mosir czerwionka leszczyny
      MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
      ul. Wolności 2a 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      502-348-098
      Paluch Sławomir
      mosircl.m@op.pl
    • Lks orzel palowice
      LKS ORZEŁ PALOWICE
      ul. Wiejska 4 44-246 Palowice
      606-613-974
      Grzegorzek Jerzy
      orzelpalowice@op.pl
    • Ks wicher wilchwy
      KS WICHER WILCHWY
      ul. Jastrzębska 44-300 Wodzisław Śląski
      609-730-299
      Majda Janusz
      majdajanusz@wp.pl
    • Ks gornik radlin
      KS GÓRNIK RADLIN
      ul. Korfantego 17 44-310 Radlin
      607-917-736
      Strójwąs Robert
      g.radlin@vp.pl
  • Rybnik: E1 Orlik "PLO 2006 gr C Wiosna" Grupa 3
    • Wsp wodzislaw
      WSP WODZISŁAW
      ul. Słowiańska 19 44-300 Wodzisław Śląski
      503-625-260
      Pontus Mirosława
      wspole@wp.pl
    • Uks sp winners golkowice
      UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
      ul. 1-go Maja 118 44-341 Gołkowice
      794-453-696
      Szymański Tadeusz
      szkolkawinners@gmail.com
    • Sp mosir jastrzebie
      SP MOSiR JASTRZĘBIE
      ul. Harcerska 14b 44-335 Jastrzębie-Zdrój
      607-779-978
      Myśliwiec Monika
      mosirjastrzebie@wp.pl
    • Mks zory
      MKS ŻORY
      Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory
      609-099-522
      Dworok Grzegorz
      mkszory@interia.pl
    • Lks jednosc jejkowice
      LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
      ul. Niewiadomska 56 44-290 Jejkowice
      504-005-970
      Szczybra Łukasz
      lksjednosc-jejkowice@o2.pl
    • Ks polonia niewiadom
      KS POLONIA NIEWIADOM
      ul. Mojżesza 19 44-273 Rybnik
      500-069-844
      Kolorz Aleksandra
      polonia_niewiadom@poczta.onet.pl
  • Rybnik: E1 Orlik "PLO 2006 gr D Wiosna" Grupa 4
    • Lks unia ksiazenice
      LKS UNIA KSIĄŻENICE
      ul. Ks. Pojdy 20d 44-213 Książenice
      503-197-207
      Kubasa Grzegorz
      klub@unia-ksiazenice.pl
    • Lks dab debiensko
      LKS DĄB DĘBIEŃSKO
      ul. Jesionka 87 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      513-192-076
      Burek Magdalena
      andrzejburek@gazeta.pl
    • Lks borowik szczejkowice
      LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
      ul. Okrężna 18 44-246 Szczejkowice
      607-193-028
      Krawczyk Jerzy
      juras6708@gmail.com
    • Lks belk
      LKS BEŁK
      ul. Główna 94c 44-230 Bełk
      601-752-538
      Teper Adam
      adamtep@wp.pl
    • Lks baranowice
      LKS BARANOWICE
      ul. Lipowa 5 44-240 Żory
      695-590-450
      Miszczyk Mariusz
      lipowa5@op.pl
    • Ks plomien czuchow
      KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
      ul. Cmentarna 20 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      728-435-997
      Hajduk Adrian
      plomień.czuchow@op.pl
  • Rybnik: C1 Trampkarz "PLT.02 Rybnik Wiosna"
    • Ks swierklany
      KS ŚWIERKLANY
      ul. Basztowa 12b 44-266 Świerklany
      663-646-093
      Dzwonek Artur
      k.s.swierklany@gmail.com
    • Lks plomien ochojec
      LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
      ul. Jałowcowa 6 44-207 Rybnik
      509-530- 476
      Ochojski Grzegorz
      lksochojec@interia.pl
    • Mks mosir czerwionka leszczyny
      MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
      ul. Wolności 2a 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      502-348-098
      Paluch Sławomir
      mosircl.m@op.pl
    • Lks granica ruptawa
      LKS GRANICA RUPTAWA
      ul. Cieszyńska 101 44-337 Jastrzębie-Zdrój
      600-358-336
      Nowak Artur
      arteksedzia22@interia.pl
    • Lks baranowice
      LKS BARANOWICE
      ul. Lipowa 5 44-240 Żory
      695-590-450
      Miszczyk Mariusz
      lipowa5@op.pl
    • Lks dab debiensko
      LKS DĄB DĘBIEŃSKO
      ul. Jesionka 87 44-230 Czerwionka-Leszczyny
      513-192-076
      Burek Magdalena
      andrzejburek@gazeta.pl