Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"

DRUŻYNA PUNKTY
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 40
LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 35
MKS CZERWIONKA 33
KS WICHER WILCHWY 30
KS DECOR II BEŁK 26
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 25
KS GÓRNIK RADLIN 25
KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ 25
LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 22
LKS BARANOWICE 22
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 19
LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 16
KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 16
LKS POLONIA ŁAZISKA 15
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 11
KS 27 GOŁKOWICE 3
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 12-08-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    3
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    3
    KS DECOR II BEŁK
  • 12-08-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    0
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    3
    :
    5
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    4
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-08-2017 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    2
    :
    7
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 12-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    0
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 12-08-2017 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    6
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 2
  • 15-08-2017 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    0
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    1
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-08-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    5
    MKS CZERWIONKA
  • 15-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    6
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 16-08-2017 18:00
    KS DECOR II BEŁK
    5
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 3
  • 19-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 19-08-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    1
    :
    0
    KS DECOR II BEŁK
  • 20-08-2017 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 20-08-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    2
    :
    5
    LKS BARANOWICE
  • 20-08-2017 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    5
    KS WICHER WILCHWY
  • 20-08-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 20-08-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 20-08-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    2
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 4
  • 26-08-2017 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    2
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 26-08-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 26-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 26-08-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    7
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 26-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    3
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 27-08-2017 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    0
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 27-08-2017 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    6
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 27-08-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 5
  • 02-09-2017 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    7
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 02-09-2017 16:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 02-09-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 03-09-2017 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 03-09-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    4
    :
    1
    KS DECOR II BEŁK
  • 03-09-2017 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 03-09-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    5
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 03-09-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    1
    :
    3
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 6
  • 09-09-2017 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    7
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 09-09-2017 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    2
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 09-09-2017 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    7
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 09-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    3
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 09-09-2017 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    3
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 10-09-2017 16:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 10-09-2017 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 10-09-2017 16:00
    KS DECOR II BEŁK
    7
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 7
  • 16-09-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    4
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 16-09-2017 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    1
    KS DECOR II BEŁK
  • 16-09-2017 16:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 17-09-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    6
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 17-09-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    2
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 17-09-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    2
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • 17-09-2017 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 17-09-2017 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    4
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 8
  • 27-09-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 04-10-2017 16:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 04-10-2017 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    11
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 04-10-2017 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 11-10-2017 16:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 11-10-2017 16:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 11-10-2017 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    2
    KS DECOR II BEŁK
  • 25-11-2017 13:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 9
  • 30-09-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    6
    KS WICHER WILCHWY
  • 30-09-2017 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 30-09-2017 16:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    4
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-10-2017 16:00
    KS DECOR II BEŁK
    5
    :
    0
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 01-10-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    5
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 10
  • 07-10-2017 15:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    5
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 07-10-2017 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    5
    :
    0
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 07-10-2017 15:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    0
    KS DECOR II BEŁK
  • 07-10-2017 15:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 07-10-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 08-10-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    6
    MKS CZERWIONKA
  • 08-10-2017 11:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    5
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 08-10-2017 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    0
    :
    7
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 11
  • 14-10-2017 15:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    4
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 14-10-2017 15:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 14-10-2017 15:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    KS DECOR II BEŁK
    2
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    1
    KS WICHER WILCHWY
  • 15-10-2017 15:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    3
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 12
  • 21-10-2017 15:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    1
    KS DECOR II BEŁK
  • 21-10-2017 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 21-10-2017 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 21-10-2017 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 22-10-2017 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    4
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 22-10-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    8
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 22-10-2017 15:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 22-10-2017 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    0
    :
    7
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 13
  • 28-10-2017 14:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 28-10-2017 14:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    4
    LKS BARANOWICE
  • 28-10-2017 14:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 29-10-2017 14:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    2
    :
    2
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 29-10-2017 14:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    2
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 25-11-2017 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 26-11-2017 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 11-03-2018 14:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 14
  • 04-11-2017 13:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 04-11-2017 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    2
    KS DECOR II BEŁK
  • 04-11-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 04-11-2017 13:00
    MKS CZERWIONKA
    5
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 04-11-2017 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    5
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 05-11-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-11-2017 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 05-11-2017 13:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    7
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 15
  • 11-11-2017 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    3
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    2
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 12-11-2017 13:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 12-11-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    4
    :
    3
    KS WICHER WILCHWY
  • 12-11-2017 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 12-11-2017 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 12-11-2017 11:00
    KS DECOR II BEŁK
    4
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 16
  • 18-11-2017 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    2
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 18-11-2017 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    4
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 18-11-2017 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 18-11-2017 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    5
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 19-11-2017 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 19-11-2017 13:00
    KS DECOR II BEŁK
    1
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 19-11-2017 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    5
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 19-11-2017 13:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    5
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 17
  • 17-03-2018 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 17-03-2018 15:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 17-03-2018 15:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 17-03-2018 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 17-03-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 17-03-2018 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 18-03-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 18-03-2018 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 18
  • 24-03-2018 15:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 24-03-2018 15:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 24-03-2018 15:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 24-03-2018 15:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 24-03-2018 15:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 25-03-2018 15:30
    KS DECOR II BEŁK
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 25-03-2018 15:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 25-03-2018 15:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 19
  • 07-04-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 07-04-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 07-04-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 08-04-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 08-04-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 20
  • 14-04-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 14-04-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 14-04-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 14-04-2018 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 14-04-2018 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 15-04-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 15-04-2018 16:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-04-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 21
  • 21-04-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 21-04-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 21-04-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 21-04-2018 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 21-04-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 21-04-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 22-04-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 22-04-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 22
  • 28-04-2018 16:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 28-04-2018 16:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 28-04-2018 16:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 28-04-2018 16:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 28-04-2018 16:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 29-04-2018 16:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 29-04-2018 16:30
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 29-04-2018 16:30
    KS DECOR II BEŁK
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 23
  • 01-05-2018 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BARANOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 01-05-2018 16:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-05-2018 16:30
    KS DECOR II BEŁK
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 01-05-2018 16:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 24
  • 05-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 05-05-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 05-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 06-05-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 06-05-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 06-05-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 25
  • 12-05-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 13-05-2018 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 13-05-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 26
  • 19-05-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 19-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 19-05-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 19-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 19-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 20-05-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 20-05-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 20-05-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • Kolejka: 27
  • 26-05-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 26-05-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 27-05-2018 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 27-05-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 28
  • 02-06-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 02-06-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 02-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 02-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 02-06-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 03-06-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 03-06-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 03-06-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • Kolejka: 29
  • 09-06-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 09-06-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 09-06-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 09-06-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 09-06-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 10-06-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 10-06-2018 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 10-06-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 30
  • 16-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 16-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS BARANOWICE
  • 16-06-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 16-06-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 16-06-2018 17:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 16-06-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 17-06-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 17-06-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30