Bielsko-Biała: IV liga okręgowa A1 Junior
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
8 |
24 |
8 |
0 |
0 |
51:5 |
2 |
KS MIĘDZYRZECZE |
7 |
18 |
6 |
0 |
1 |
43:9 |
3 |
LKS ORZEŁ KOZY |
7 |
18 |
6 |
0 |
1 |
33:12 |
4 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
33:26 |
5 |
LKS BESKID GODZISZKA |
8 |
10 |
3 |
1 |
4 |
14:25 |
6 |
KS ROTUZ BRONÓW |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
18:26 |
7 |
LKS WILAMOWICZANKA |
8 |
6 |
2 |
0 |
6 |
17:42 |
8 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
8 |
6 |
2 |
0 |
6 |
14:27 |
9 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
8 |
1 |
0 |
1 |
7 |
11:62 |
Kolejka nr 9 |
2023-10-28/11:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
3:1 |
2023-10-28/12:00 |
PAUZJE |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
2023-10-28/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
7:1 |
2023-10-28/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
7:1 |
2023-10-28/12:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
1:6 |
Kolejka nr 9 |
2023-10-28/11:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
3:1 |
2023-10-28/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
7:1 |
2023-10-28/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
7:1 |
2023-10-28/12:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
1:6 |
Kolejka nr 8 |
2023-10-21/11:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
0:1 |
2023-10-21/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
0:4 |
2023-10-21/12:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
0:8 |
Kolejka nr 7 |
2023-10-14/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
2:1 |
2023-10-14/12:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
5:7 |
2023-10-15/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
14:0 |
2023-11-04/11:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
2:1 |
Kolejka nr 6 |
2023-10-07/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
3:2 |
2023-10-07/12:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
2:4 |
2023-10-07/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
0:9 |
2023-10-07/12:30 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
5:0 |
Kolejka nr 5 |
2023-09-30/12:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
7:0 |
2023-09-30/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
8:0 |
2023-10-01/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
3:0 |
2023-10-01/12:30 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
4:3 |
Kolejka nr 4 |
2023-09-23/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
7:0 |
2023-09-23/12:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
1:0 |
2023-09-23/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
3:4 |
2023-09-23/13:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
1:10 |
Kolejka nr 3 |
2023-09-15/17:30 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
2:1 |
2023-09-16/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
7:2 |
2023-09-16/13:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
1:1 |
2023-09-17/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
3:3 |
Kolejka nr 2 |
2023-09-09/10:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
2:3 |
2023-09-09/12:00 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
6:2 |
2023-09-09/12:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
9:1 |
2023-09-09/13:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
2:4 |
Kolejka nr 1 |
2023-09-01/17:00 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
11:1 |
2023-09-02/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
3:13 |
2023-09-02/16:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
0:5 |
2023-09-03/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
3:1 |
Kolejka nr 1 |
2023-09-02/12:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
PAUZJE |
-:- |
Kolejka nr 2 |
2023-09-09/12:00 |
PAUZJE |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
-:- |
Kolejka nr 3 |
2023-09-17/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
PAUZJE |
-:- |
Kolejka nr 4 |
2023-09-23/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
PAUZJE |
-:- |
Kolejka nr 5 |
2023-09-30/12:00 |
PAUZJE |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
-:- |
Kolejka nr 6 |
2023-10-07/12:00 |
PAUZJE |
- |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
-:- |
Kolejka nr 7 |
2023-10-14/12:00 |
PAUZJE |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
-:- |
Kolejka nr 8 |
2023-10-21/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
PAUZJE |
-:- |
2024-04-13/12:00 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
-:- |
Kolejka nr 9 |
2023-10-28/12:00 |
PAUZJE |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
Kolejka nr 10 |
2024-04-20/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
-:- |
2024-04-20/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
-:- |
2024-04-20/12:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
2024-04-20/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
-:- |
Kolejka nr 11 |
2024-04-27/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
-:- |
2024-04-27/12:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
-:- |
2024-04-27/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
2024-04-27/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
-:- |
Kolejka nr 12 |
2024-05-04/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
-:- |
2024-05-04/12:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
2024-05-04/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
-:- |
2024-05-04/12:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
-:- |
Kolejka nr 13 |
2024-05-11/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
-:- |
2024-05-11/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
-:- |
2024-05-11/12:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
-:- |
2024-05-11/12:00 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
-:- |
Kolejka nr 14 |
2024-05-18/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
2024-05-18/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
-:- |
2024-05-18/12:00 |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
-:- |
2024-05-18/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
-:- |
Kolejka nr 15 |
2024-05-25/12:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
-:- |
2024-05-25/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
-:- |
2024-05-25/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
-:- |
2024-05-25/12:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
Kolejka nr 16 |
2024-06-01/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
-:- |
2024-06-01/12:00 |
LKS ORZEŁ KOZY |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
-:- |
2024-06-01/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
-:- |
2024-06-01/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
-:- |
Kolejka nr 17 |
2024-06-08/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
KS ROTUZ BRONÓW |
-:- |
2024-06-08/12:00 |
LKS WILAMOWICZANKA |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
-:- |
2024-06-08/12:00 |
KS MIĘDZYRZECZE |
- |
LKS ORZEŁ KOZY |
-:- |
2024-06-08/12:00 |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
LKS BESKID GODZISZKA |
-:- |
Kolejka nr 18 |
2024-06-15/12:00 |
KS ROTUZ BRONÓW |
- |
LKS SOKÓŁ ZABRZEG |
-:- |
2024-06-15/12:00 |
LKS BESKID GODZISZKA |
- |
KS MIĘDZYRZECZE |
-:- |
2024-06-15/12:00 |
GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE |
- |
LKS WILAMOWICZANKA |
-:- |
2024-06-15/12:00 |
LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE |
- |
LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE |
-:- |