III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SIÓDEMKA TYCHY 10 30 10 0 0 57:7
2 KS NIEPOKORNI ORZESZE 10 19 6 1 2 42:25
3 MKS ISKRA PSZCZYNA 10 16 5 1 4 35:28
4 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 10 11 3 2 5 24:32
5 LKS PRZEŁOM KANIÓW 10 6 2 0 8 23:72
6 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 10 2 0 2 7 10:33
Kolejka nr 10
2020-10-31/10:45 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - KS NIEPOKORNI ORZESZE 4:4
2020-10-31/13:30 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 8:1
2020-10-31/14:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:1
Kolejka nr 10
2020-10-31/10:45 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - KS NIEPOKORNI ORZESZE 4:4
2020-10-31/13:30 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 8:1
2020-10-31/14:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:1
Kolejka nr 9
2020-10-24/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:3
2020-10-24/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 3:0
2020-10-25/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:3
Kolejka nr 8
2020-10-17/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 0:4
2020-10-18/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - KS SIÓDEMKA TYCHY 1:3
2020-11-08/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:10
Kolejka nr 7
2020-10-10/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 6:2
2020-10-11/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 3:0
2020-10-11/13:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 6:0
Kolejka nr 6
2020-10-03/09:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS NIEPOKORNI ORZESZE 3:7
2020-10-03/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:5
2020-10-03/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:9
Kolejka nr 5
2020-09-27/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:4
2020-09-27/12:30 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:6
Kolejka nr 4
2020-09-19/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:6
2020-09-19/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:3
2020-09-19/16:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS NIEPOKORNI ORZESZE 5:3
Kolejka nr 3
2020-09-12/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 7:1
2020-09-12/14:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 3:0
2020-09-13/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 9:3
Kolejka nr 2
2020-09-05/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:2
2020-09-05/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS NIEPOKORNI ORZESZE 3:4
2020-09-05/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:5
Kolejka nr 1
2020-08-29/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MKS ISKRA PSZCZYNA 7:1
2020-08-29/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 1:1
2020-08-31/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS PRZEŁOM KANIÓW 17:2