Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12:2 |
2 | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:2 |
3 | KS SOŁA KOBIERNICE | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:3 |
4 | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:1 |
5 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:3 |
6 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3:10 |
7 | LKS CZANIEC | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:10 |
8 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:12 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-12/16:45 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 10:3 |
2024-04-14/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:3 |
2024-04-14/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 12:2 |
2024-04-15/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS CZANIEC | 10:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-12/16:45 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 10:3 |
2024-04-14/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:3 |
2024-04-14/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 12:2 |
2024-04-15/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS CZANIEC | 10:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-04-20/10:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-04-21/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-04-21/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:30 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-04-27/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-04-27/10:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-04-28/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-05-05/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-05-05/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-05-05/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-12/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-12/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-12/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
2024-05-13/18:00 | LKS CZANIEC | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
2024-05-18/16:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-05-19/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-05-19/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-26/12:00 | LKS CZANIEC | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-05-26/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-26/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/12:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-06-02/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-06-02/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-06-02/12:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/12:00 | LKS CZANIEC | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-06-09/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-06-09/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
2024-06-09/13:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/12:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-06-16/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-06-16/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-06-16/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS CZANIEC | -:- |