Rybnik: C2 Trampkarz "PLTM 2007 A RYBNIK" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 6 15 5 0 1 20:7
2 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 6 10 3 1 2 25:22
3 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 6 9 3 0 3 32:13
4 KS RYMER RYBNIK 5 6 2 0 3 9:32
5 UKS RUPTAWA 6 6 2 0 4 19:26
6 LKS ORZEŁ PALOWICE 5 4 1 1 3 13:18
Kolejka nr 6
2020-10-17/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 15:0
2020-10-18/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - UKS RUPTAWA 5:1
2020-11-11/10:00 KS RYMER RYBNIK - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 6
2020-10-17/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 15:0
2020-10-18/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - UKS RUPTAWA 5:1
Kolejka nr 5
2020-10-09/16:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE 7:1
2020-10-09/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 3:0
2020-10-10/11:30 KS RYMER RYBNIK - UKS RUPTAWA 6:5
Kolejka nr 4
2020-10-03/09:30 UKS RUPTAWA - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 5:4
2020-10-04/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - KS RYMER RYBNIK 9:0
2020-10-05/16:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 4:4
Kolejka nr 3
2020-09-25/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - UKS RUPTAWA 8:1
2020-09-26/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 0:1
2020-09-29/16:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - KS RYMER RYBNIK 2:3
Kolejka nr 2
2020-09-18/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 3:2
2020-09-19/09:00 KS RYMER RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 0:9
2020-09-19/09:30 UKS RUPTAWA - LKS ORZEŁ PALOWICE 6:1
Kolejka nr 1
2020-09-08/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS RYMER RYBNIK 7:0
2020-09-11/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 1:2
2020-09-12/09:30 UKS RUPTAWA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY 1:2
Kolejka nr 6
2020-11-11/10:00 KS RYMER RYBNIK - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 7
2020-10-25/09:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY -:-
2020-10-25/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS RUPTAWA -:-
2020-10-25/14:30 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 8
2020-10-31/10:00 UKS RUPTAWA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA -:-
2020-10-31/10:00 KS RYMER RYBNIK - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE -:-
2020-10-31/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 9
2020-11-07/10:00 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY -:-
2020-11-07/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS RUPTAWA -:-
2020-11-07/10:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 10
2020-11-14/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE -:-
2020-11-14/10:00 UKS RUPTAWA - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-11-14/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY II ŻORY - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA -:-