Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"

    Kolejka: 1
  • 12-08-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    3
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    3
    KS DECOR II BEŁK
  • 12-08-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    0
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    3
    :
    5
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    4
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-08-2017 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    2
    :
    7
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 12-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    0
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 12-08-2017 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    6
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 2
  • 15-08-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    0
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    5
    MKS CZERWIONKA
  • 15-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    6
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 15-08-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    1
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 16-08-2017 18:00
    KS DECOR II BEŁK
    5
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 3
  • 19-08-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    1
    :
    0
    KS DECOR II BEŁK
  • 19-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 20-08-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    2
    :
    5
    LKS BARANOWICE
  • 20-08-2017 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 20-08-2017 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    5
    KS WICHER WILCHWY
  • 20-08-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 20-08-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 20-08-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    2
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 4
  • 26-08-2017 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    2
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 26-08-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 26-08-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 26-08-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    7
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 26-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    3
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 27-08-2017 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    0
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 27-08-2017 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    6
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 27-08-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 5
  • 02-09-2017 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    7
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 02-09-2017 16:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 02-09-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 03-09-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    1
    :
    3
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 03-09-2017 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 03-09-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    4
    :
    1
    KS DECOR II BEŁK
  • 03-09-2017 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 03-09-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    5
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 6
  • 09-09-2017 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    7
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 09-09-2017 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    2
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 09-09-2017 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    7
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 09-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    3
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 09-09-2017 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    3
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 10-09-2017 16:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 10-09-2017 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 10-09-2017 16:00
    KS DECOR II BEŁK
    7
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 7
  • 16-09-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    4
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 16-09-2017 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    1
    KS DECOR II BEŁK
  • 16-09-2017 16:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 17-09-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    2
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 17-09-2017 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 17-09-2017 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    4
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 17-09-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    6
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 17-09-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    2
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 8
  • 27-09-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 04-10-2017 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 04-10-2017 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    11
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 04-10-2017 16:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 11-10-2017 16:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 11-10-2017 16:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 11-10-2017 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    2
    KS DECOR II BEŁK
  • 25-11-2017 13:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 9
  • 30-09-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    6
    KS WICHER WILCHWY
  • 30-09-2017 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 30-09-2017 16:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    5
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    KS DECOR II BEŁK
    5
    :
    0
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 01-10-2017 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    4
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-10-2017 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 10
  • 07-10-2017 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    5
    :
    0
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 07-10-2017 15:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 07-10-2017 15:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    5
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 07-10-2017 15:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    0
    KS DECOR II BEŁK
  • 07-10-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 08-10-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    6
    MKS CZERWIONKA
  • 08-10-2017 11:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    5
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 08-10-2017 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    0
    :
    7
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 11
  • 14-10-2017 15:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    4
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 14-10-2017 15:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 14-10-2017 15:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    KS DECOR II BEŁK
    2
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    3
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    1
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 12
  • 21-10-2017 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 21-10-2017 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 21-10-2017 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 21-10-2017 15:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    1
    KS DECOR II BEŁK
  • 22-10-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    8
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 22-10-2017 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    4
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 22-10-2017 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    0
    :
    7
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 22-10-2017 15:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 13
  • 28-10-2017 14:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 28-10-2017 14:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    4
    LKS BARANOWICE
  • 28-10-2017 14:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 29-10-2017 14:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    2
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 29-10-2017 14:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    2
    :
    2
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 25-11-2017 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 26-11-2017 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 11-03-2018 14:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 14
  • 04-11-2017 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    2
    KS DECOR II BEŁK
  • 04-11-2017 13:00
    MKS CZERWIONKA
    5
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 04-11-2017 13:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 04-11-2017 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    5
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 04-11-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 05-11-2017 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    0
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-11-2017 13:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    7
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 05-11-2017 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 15
  • 11-11-2017 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    3
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    2
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 12-11-2017 11:00
    KS DECOR II BEŁK
    4
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 12-11-2017 13:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 12-11-2017 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 12-11-2017 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 12-11-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    4
    :
    3
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 16
  • 18-11-2017 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 18-11-2017 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    5
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 18-11-2017 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    2
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 18-11-2017 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    4
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 19-11-2017 13:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    5
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 19-11-2017 13:00
    KS DECOR II BEŁK
    1
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 19-11-2017 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 19-11-2017 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    5
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 17
  • 17-03-2018 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 17-03-2018 15:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 17-03-2018 15:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 17-03-2018 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 17-03-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 17-03-2018 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 18-03-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 18-03-2018 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 18
  • 24-03-2018 15:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 24-03-2018 15:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 24-03-2018 15:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 24-03-2018 15:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 24-03-2018 15:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 25-03-2018 15:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 25-03-2018 15:30
    KS DECOR II BEŁK
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 25-03-2018 15:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 19
  • 07-04-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 07-04-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 08-04-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 08-04-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 20
  • 14-04-2018 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 14-04-2018 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 14-04-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 14-04-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 14-04-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 15-04-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 15-04-2018 16:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-04-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 21
  • 21-04-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 21-04-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 21-04-2018 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 21-04-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 21-04-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 21-04-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 22-04-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 22-04-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • Kolejka: 22
  • 28-04-2018 16:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 28-04-2018 16:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 28-04-2018 16:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 28-04-2018 16:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 28-04-2018 16:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 29-04-2018 16:30
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 29-04-2018 16:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 29-04-2018 16:30
    KS DECOR II BEŁK
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 23
  • 01-05-2018 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 01-05-2018 16:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BARANOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 01-05-2018 16:30
    KS DECOR II BEŁK
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 01-05-2018 16:30
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-05-2018 16:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 24
  • 05-05-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 05-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 05-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 06-05-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 06-05-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 06-05-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 25
  • 12-05-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 12-05-2018 17:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 13-05-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 13-05-2018 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 26
  • 19-05-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 19-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 19-05-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 19-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 19-05-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 20-05-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 20-05-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 20-05-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 27
  • 26-05-2018 17:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 26-05-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 26-05-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 27-05-2018 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 27-05-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 28
  • 02-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 02-06-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 02-06-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 02-06-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 02-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 03-06-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 03-06-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 03-06-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • Kolejka: 29
  • 09-06-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 09-06-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 09-06-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 09-06-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 09-06-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 10-06-2018 17:00
    KS DECOR II BEŁK
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 10-06-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 10-06-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 30
  • 16-06-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 16-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 16-06-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS BARANOWICE
  • 16-06-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 16-06-2018 17:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 16-06-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 17-06-2018 11:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS DECOR II BEŁK
  • 17-06-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30