Rybnik: E1 Orlik "PLO 2011 G Rybnik WIOSNA" Grupa 7 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V 10 30 10 0 0 120:19
2 UKS RUPTAWA 10 22 7 1 2 92:43
3 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 10 19 6 1 3 76:57
4 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 10 12 4 0 6 69:71
5 LKS DĄB DĘBIEŃSKO 10 4 1 1 8 32:108
6 „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 10 1 0 1 9 26:117
Kolejka nr 10
2022-06-10/18:00 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 16:1
2022-06-11/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V - UKS RUPTAWA 7:4
2022-06-15/17:30 „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 4:13
Kolejka nr 10
2022-06-10/18:00 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 16:1
2022-06-11/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V - UKS RUPTAWA 7:4
2022-06-15/17:30 „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 4:13
Kolejka nr 9
2022-05-31/17:30 UKS RUPTAWA - „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 9:1
2022-06-04/11:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V 3:18
2022-06-04/11:30 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 10:3
Kolejka nr 8
2022-05-27/17:30 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 5:9
2022-06-07/17:30 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - UKS RUPTAWA 7:9
2022-06-08/17:00 „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V 0:11
Kolejka nr 7
2022-05-21/09:30 UKS RUPTAWA - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 11:5
2022-05-21/11:30 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V 2:8
2022-05-25/17:30 „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 6:12
Kolejka nr 6
2022-05-14/11:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 2:2
2022-05-14/11:30 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - UKS RUPTAWA 4:4
2022-06-15/19:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 14:4
Kolejka nr 5
2022-05-07/14:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 11:4
2022-05-08/09:30 UKS RUPTAWA - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V 4:11
2022-05-24/17:30 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 4:5
Kolejka nr 4
2022-04-29/17:30 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 5:12
2022-04-30/09:00 „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - UKS RUPTAWA 0:20
2022-05-01/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 20:0
Kolejka nr 3
2022-04-23/09:30 UKS RUPTAWA - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 7:5
2022-04-23/11:30 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 12:2
2022-04-23/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V - „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 18:1
Kolejka nr 2
2022-04-09/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 10:1
2022-04-09/13:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - UKS RUPTAWA 1:12
2022-04-27/17:30 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 12:5
Kolejka nr 1
2022-06-18/09:30 UKS RUPTAWA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 12:2
2022-06-18/10:00 „AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ” JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 3:9
2022-06-20/18:00 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. V 0:3