Śląski ZPN

Wyjątkowa oferta szkoleń dla trenerów piłki nożnej!

16/03/2023 17:00

Jesteś trenerem, który chce podnosić swoje kompetencje i poprawiać wyniki swojego zespołu? Ta informacja jest właśnie dla Ciebie! Wraz z naszym Partnerem Inqoo zapraszamy na szkolenia Finansowane ze środków Unii Europejskiej. 


Nasi szkoleniowcy posiadają wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie edukacji trenerów piłki nożnej na różnych poziomach zaawansowania. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją karierę trenerską, czy pracujesz w tym zawodzie od dawna, dopasujemy zajęcia do Twoich potrzeb. Szkolenie będzie miało formę stacjonarną, a zajęcia odbędą się w małych grupach liczących 10-12 osób i będzie trwało 4 dni. 

W ofercie naszych szkoleń znajdziesz wiele ciekawych obszarów. Zajmiemy się przede wszystkim zakresem tematycznym:

- rozumienie gry,

- periodyzacja taktyczna,

- trening mentalny i motoryczny,

- trening mentalny.

Kliknij w przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach i zarezerwować miejsce. Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu z Twoim zespołem!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zobaczcie poniżej co Marcin Dorna i Bartłomiej Zalewski mówią o szkoleniach w INQOO SPORT. 

 

Zobacz przykładowe opinie kursantów!

Więcej opinii kursantów o szkoleniach znajdziecie TUTAJ