Rybnik: Klasa A

DRUŻYNA PUNKTY
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 92
MKS 32 RADZIEJÓW 81
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 77
MKS CZERWIONKA 73
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 64
KS GÓRNIK RADLIN 53
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 47
LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 47
LKS BARANOWICE 46
KS WICHER WILCHWY 43
LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 42
KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 39
KP KAMIEŃ 36
MKS ŻORY 36
LKS START MSZANA 36
TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 26
LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 21
KS POLONIA NIEWIADOM 18
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 13-08-2016 17:00
    MKS CZERWIONKA
    7
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 13-08-2016 17:00
    KP KAMIEŃ
    1
    :
    4
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 13-08-2016 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    0
    MKS ŻORY
  • 13-08-2016 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    6
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 13-08-2016 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 13-08-2016 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 13-08-2016 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • 13-08-2016 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    5
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 13-08-2016 17:00
    LKS START MSZANA
    3
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 2
  • 15-08-2016 17:00
    MKS ŻORY
    0
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 15-08-2016 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    0
    KP KAMIEŃ
  • 15-08-2016 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 15-08-2016 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    8
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 15-08-2016 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    4
    MKS CZERWIONKA
  • 15-08-2016 17:00
    LKS BARANOWICE
    5
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 15-08-2016 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-08-2016 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    3
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-08-2016 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    3
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 3
  • 20-08-2016 17:00
    MKS CZERWIONKA
    3
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 20-08-2016 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 20-08-2016 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    7
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 20-08-2016 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    4
    KS WICHER WILCHWY
  • 20-08-2016 17:00
    LKS START MSZANA
    1
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 20-08-2016 17:00
    MKS ŻORY
    3
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 21-08-2016 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    5
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 21-08-2016 17:00
    KP KAMIEŃ
    0
    :
    8
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 21-08-2016 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 4
  • 27-08-2016 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    4
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 27-08-2016 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 27-08-2016 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    4
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 27-08-2016 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    9
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 27-08-2016 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 27-08-2016 17:00
    MKS CZERWIONKA
    5
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 27-08-2016 17:00
    MKS ŻORY
    3
    :
    4
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 28-08-2016 17:00
    KP KAMIEŃ
    1
    :
    6
    LKS BARANOWICE
  • 31-08-2016 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    1
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 5
  • 03-09-2016 16:30
    LKS START MSZANA
    1
    :
    0
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 03-09-2016 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    2
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 03-09-2016 16:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 03-09-2016 16:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    5
    MKS CZERWIONKA
  • 03-09-2016 16:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    2
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 04-09-2016 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    6
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 04-09-2016 16:30
    KP KAMIEŃ
    4
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 04-09-2016 16:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    4
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 04-09-2016 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    1
    MKS ŻORY
  • Kolejka: 6
  • 10-09-2016 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 10-09-2016 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 10-09-2016 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 10-09-2016 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    12
    :
    2
    MKS ŻORY
  • 10-09-2016 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    2
    KP KAMIEŃ
  • 10-09-2016 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    10
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 10-09-2016 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    2
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 10-09-2016 16:00
    MKS CZERWIONKA
    1
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 11-09-2016 16:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    2
    LKS START MSZANA
  • Kolejka: 7
  • 17-09-2016 16:00
    MKS ŻORY
    0
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 17-09-2016 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 17-09-2016 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    16
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 17-09-2016 16:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 17-09-2016 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    5
    LKS BARANOWICE
  • 18-09-2016 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 18-09-2016 16:00
    KP KAMIEŃ
    0
    :
    3
    MKS CZERWIONKA
  • 18-09-2016 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    4
    :
    7
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 18-09-2016 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 8
  • 24-09-2016 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    9
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 24-09-2016 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    0
    MKS ŻORY
  • 24-09-2016 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    6
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 24-09-2016 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    7
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 24-09-2016 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 24-09-2016 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    9
    :
    1
    KP KAMIEŃ
  • 24-09-2016 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    3
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 24-09-2016 16:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 25-09-2016 16:00
    LKS BARANOWICE
    4
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 9
  • 01-10-2016 15:30
    MKS ŻORY
    1
    :
    5
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 01-10-2016 15:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    3
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 01-10-2016 15:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 01-10-2016 15:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 02-10-2016 15:30
    KP KAMIEŃ
    4
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 02-10-2016 15:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 02-10-2016 15:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 02-10-2016 15:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 02-10-2016 14:30
    LKS START MSZANA
    0
    :
    4
    MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 10
  • 08-10-2016 15:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    7
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 08-10-2016 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    0
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 08-10-2016 15:00
    MKS CZERWIONKA
    3
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 08-10-2016 15:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    4
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 08-10-2016 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 08-10-2016 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 08-10-2016 15:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    2
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 09-10-2016 15:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    0
    MKS ŻORY
  • 09-10-2016 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    3
    KP KAMIEŃ
  • Kolejka: 11
  • 15-10-2016 15:00
    MKS ŻORY
    1
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 15-10-2016 15:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    1
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 15-10-2016 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 15-10-2016 15:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-10-2016 15:00
    LKS START MSZANA
    4
    :
    0
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 15-10-2016 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    6
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 16-10-2016 15:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 16-10-2016 15:00
    KP KAMIEŃ
    3
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 16-10-2016 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    3
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 12
  • 22-10-2016 15:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 22-10-2016 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    3
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 22-10-2016 15:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    4
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 22-10-2016 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 22-10-2016 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    3
    :
    1
    MKS ŻORY
  • 22-10-2016 15:00
    MKS CZERWIONKA
    6
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 22-10-2016 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 23-10-2016 15:00
    KP KAMIEŃ
    1
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 23-10-2016 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • Kolejka: 13
  • 29-10-2016 14:30
    MKS 32 RADZIEJÓW
    2
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 29-10-2016 14:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 29-10-2016 14:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    4
    :
    1
    KS WICHER WILCHWY
  • 29-10-2016 14:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 29-10-2016 14:30
    LKS START MSZANA
    1
    :
    3
    KP KAMIEŃ
  • 29-10-2016 14:30
    MKS ŻORY
    0
    :
    3
    MKS CZERWIONKA
  • 29-10-2016 14:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    4
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 30-10-2016 14:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    0
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 30-10-2016 14:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 14
  • 05-11-2016 13:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    6
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 05-11-2016 13:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 05-11-2016 13:30
    KS WICHER WILCHWY
    1
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-11-2016 13:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    5
    :
    2
    MKS ŻORY
  • 05-11-2016 13:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 05-11-2016 13:30
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 05-11-2016 13:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    2
    LKS START MSZANA
  • 06-11-2016 13:30
    KP KAMIEŃ
    1
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 06-11-2016 13:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    3
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 15
  • 11-11-2016 13:00
    MKS ŻORY
    5
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 11-11-2016 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 11-11-2016 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 11-11-2016 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    2
    KP KAMIEŃ
  • 11-11-2016 13:00
    LKS BARANOWICE
    4
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 11-11-2016 13:00
    LKS START MSZANA
    0
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 11-11-2016 13:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    4
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 11-11-2016 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    2
    :
    5
    KS WICHER WILCHWY
  • 11-11-2016 13:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    5
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 16
  • 13-11-2016 13:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 13-11-2016 13:00
    KP KAMIEŃ
    0
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 13-11-2016 13:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 13-11-2016 13:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    8
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 13-11-2016 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 13-11-2016 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    1
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • 13-11-2016 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 13-11-2016 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    4
    MKS ŻORY
  • 13-11-2016 13:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    1
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • Kolejka: 17
  • 19-11-2016 13:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 19-11-2016 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 19-11-2016 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 19-11-2016 13:00
    MKS ŻORY
    1
    :
    2
    KP KAMIEŃ
  • 19-11-2016 13:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    7
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 19-11-2016 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 20-11-2016 13:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    3
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 20-11-2016 13:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    4
    MKS CZERWIONKA
  • 26-11-2016 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    7
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 18
  • 11-03-2017 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    0
    :
    3
    MKS CZERWIONKA
  • 11-03-2017 15:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    5
    :
    1
    KS WICHER WILCHWY
  • 11-03-2017 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    5
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 11-03-2017 15:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    4
    :
    0
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 12-03-2017 14:30
    MKS ŻORY
    3
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 12-03-2017 15:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 12-03-2017 15:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    3
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 15-04-2017 15:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-04-2017 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    4
    :
    2
    KP KAMIEŃ
  • Kolejka: 19
  • 18-03-2017 15:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    5
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 18-03-2017 15:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    4
    LKS BARANOWICE
  • 18-03-2017 15:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 18-03-2017 15:30
    LKS START MSZANA
    1
    :
    4
    MKS ŻORY
  • 18-03-2017 15:30
    MKS CZERWIONKA
    1
    :
    1
    KS WICHER WILCHWY
  • 19-03-2017 15:30
    KP KAMIEŃ
    2
    :
    5
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 19-03-2017 18:15
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    4
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 19-03-2017 15:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 19-03-2017 15:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    8
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 20
  • 25-03-2017 15:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    4
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 25-03-2017 15:30
    KS WICHER WILCHWY
    3
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 25-03-2017 15:30
    MKS 32 RADZIEJÓW
    4
    :
    3
    KP KAMIEŃ
  • 25-03-2017 15:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 25-03-2017 15:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    MKS ŻORY
  • 25-03-2017 15:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 25-03-2017 15:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    4
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 26-03-2017 15:30
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 26-03-2017 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 21
  • 01-04-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    3
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 01-04-2017 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    4
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 01-04-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    4
    KS WICHER WILCHWY
  • 01-04-2017 16:00
    LKS START MSZANA
    1
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 01-04-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 02-04-2017 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    1
    MKS ŻORY
  • 02-04-2017 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    8
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 02-04-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    1
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 02-04-2017 16:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    1
    KP KAMIEŃ
  • Kolejka: 22
  • 08-04-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    9
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 08-04-2017 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 08-04-2017 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 08-04-2017 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    1
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 08-04-2017 16:00
    MKS CZERWIONKA
    2
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 08-04-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    2
    KP KAMIEŃ
  • 08-04-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    5
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 09-04-2017 16:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 09-04-2017 13:00
    MKS ŻORY
    4
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 23
  • 22-04-2017 16:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 22-04-2017 16:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    4
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 22-04-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 23-04-2017 16:30
    KP KAMIEŃ
    4
    :
    5
    KS WICHER WILCHWY
  • 23-04-2017 16:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 23-04-2017 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 23-04-2017 16:30
    LKS START MSZANA
    1
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 23-04-2017 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    4
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 23-04-2017 14:00
    MKS ŻORY
    3
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 24
  • 29-04-2017 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    10
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 17-05-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 17-05-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 17-05-2017 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    3
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 17-05-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    8
    :
    0
    KP KAMIEŃ
  • 17-05-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 17-05-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 17-05-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    6
    :
    1
    MKS ŻORY
  • 17-05-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    9
    :
    0
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 25
  • 03-05-2017 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 03-05-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 03-05-2017 15:30
    LKS START MSZANA
    1
    :
    1
    KS WICHER WILCHWY
  • 03-05-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    5
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 03-05-2017 13:30
    MKS ŻORY
    6
    :
    3
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 03-05-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 03-05-2017 17:00
    KP KAMIEŃ
    2
    :
    4
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 03-05-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 03-05-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    0
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 26
  • 06-05-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    2
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 06-05-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 06-05-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    14
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 06-05-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    5
    KP KAMIEŃ
  • 06-05-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 06-05-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 06-05-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 06-05-2017 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    6
    :
    2
    MKS ŻORY
  • 06-05-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    0
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 27
  • 13-05-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    9
    :
    0
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 13-05-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 13-05-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    5
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 13-05-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 13-05-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 13-05-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 14-05-2017 17:00
    KP KAMIEŃ
    3
    :
    4
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 14-05-2017 14:30
    MKS ŻORY
    6
    :
    4
    LKS BARANOWICE
  • 14-05-2017 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    5
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 28
  • 20-05-2017 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    4
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 20-05-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    3
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 20-05-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    4
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 20-05-2017 15:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    4
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 20-05-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    5
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 20-05-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    4
    :
    0
    KP KAMIEŃ
  • 20-05-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 21-05-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    4
    :
    0
    MKS ŻORY
  • 21-05-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    1
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 29
  • 27-05-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    5
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 27-05-2017 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 27-05-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    1
    KP KAMIEŃ
  • 27-05-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    4
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 27-05-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    7
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 27-05-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    8
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 27-05-2017 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    1
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 28-05-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 28-05-2017 16:00
    MKS ŻORY
    1
    :
    3
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 30
  • 03-06-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 03-06-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    3
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 03-06-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    2
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 03-06-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    2
    :
    0
    MKS ŻORY
  • 03-06-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 03-06-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 04-06-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 04-06-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    5
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 04-06-2017 17:00
    KP KAMIEŃ
    1
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • Kolejka: 31
  • 10-06-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    KP KAMIEŃ
  • 10-06-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 10-06-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 10-06-2017 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    3
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 11-06-2017 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    2
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 11-06-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 11-06-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 11-06-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 11-06-2017 17:00
    MKS ŻORY
    4
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 32
  • 15-06-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 15-06-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    4
    MKS ŻORY
  • 15-06-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    3
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 15-06-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    3
    :
    4
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 15-06-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 15-06-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    2
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 15-06-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    4
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 15-06-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    6
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-06-2017 17:00
    KP KAMIEŃ
    1
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 33
  • 18-06-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 18-06-2017 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 18-06-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 18-06-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    3
    KP KAMIEŃ
  • 18-06-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 18-06-2017 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW
    4
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 18-06-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    4
    :
    7
    KS WICHER WILCHWY
  • 18-06-2017 17:00
    MKS ŻORY
    2
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 18-06-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    7
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 34
  • 24-06-2017 17:00
    KP KAMIEŃ
    0
    :
    0
    MKS ŻORY
  • 24-06-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 24-06-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    12
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 24-06-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    6
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 24-06-2017 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    8
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 24-06-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW
  • 24-06-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 24-06-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 24-06-2017 17:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    1
    LKS BARANOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34