W wypełnionych po brzegi gablotach z nagrodami w Rekordzie Bielsko-Biała pojawiło się nowe trofeum. Pierwszy raz w historii klubu, nazywanego nie bez powodu, centrum polskiego futsalu, drużyna z Cygańskiego Lasu wywalczyła bowiem medal mistrzostw Polski w kategorii seniorek.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Unia Turza Śląska

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID ApyRSDx7N_w

Wprawdzie w rozgrywkach Zina IV liga – Grupa II Unia Turza Śląska straciła dystans do liderującej Odry Wodzisław Śląski, ale to nie znaczy, że trener Marek Hanzel i jego zespół postawili krzyżyk na tym sezonie. Przekonali się o tym czechowiczanie, którzy po porażce 1:4 na swoim boisku, muszą się z niepokojem oglądać za siebie, bo strefa spadkowa tuż tuż.

sobota, 10 kwiecień 2021 14:02

Alan Jaworski okazał się katem Szombierek

Szombierki, które poprzedni sezon zakończyły na barażach o awans do III ligi, przegrywając ostateczne starcie z LKS-em Goczałkowice, w obecnych rozgrywkach Zina IV liga – Grupa I mają spore problemy i bronią przed spadkiem. Porażka 0:2 ze Zniczem Kłobuck na swoim boisku na pewno bytomian do tego celu nie przybliżyła.

piątek, 09 kwiecień 2021 16:07

Piłkarski terminarz

Czekając na poprawę stanu epidemicznego i wznowienie „zamrożonych” rozgrywek prezentujemy terminarz spotkań, które zostaną rozegrane w weekend – włącznie z poniedziałkowym meczem Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze w ekstraklasie.

Biorące udział w rywalizacji w ramach „Zielone Wyzwania” śląskie drużyny - dziewczęta z Częstochowy i chłopcy z Mizerowa - sięgnęły po nagrody dla zwycięzców.

piątek, 09 kwiecień 2021 09:32

Komunikat Komisji Dyscypliny z 8 kwietnia

W dniu 08.04.2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Dyscypliny Śląskiego ZPN. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID BOXgRFvNCq8

W "Sporcie" ukazał się artykuł, w którym Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula między innymi mówi o rozgrywkach klasy okręgowej w okresie obostrzenia epidemicznego.

Strona 1 z 339