Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP U-11 Lokalizacje

Finałowe Dni Talentów w Bieruniu

30/05/2023 08:02

1 czerwca 2023 roku na stadionie Unii Bieruń Stary w Bieruniu odbędą się Finałowe Dni Talentów dla rocznika 2012. Weźmie w nich udział blisko 90 zawodników. 


- Finałowe Dni Talentów są pewnym podsumowaniem całego roku pracy w lokalizacjach w Podokręgach Śląskiego ZPN. Naszym celem jest wybranie grupy zawodników, która w przyszłości może kontynuować swoje treningi w głównej lokalizacji projektu Śląskiej Akademii Piłkarskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W tegorocznych finałowych Dniach Talentów weźmie udział więcej zawodników niż przed rokiem. Zapraszamy na to spotkanie zawodników ujętych w rankingu. Wzorem poprzedniego roku będzie 4-5 stacji, na których będziemy każdego z uczestników identyfikować z jego umiejętnościami piłkarskimi. Na każdej ze stacji zawodnik będzie tylko raz. Na podstawie wyników uzyskanych przez młodych piłkarzy, zaprosimy pewną grupę na zgrupowanie, które będzie finalnym podsumowaniem pracy młodzieży w minionym roku. - mówi Trener Koordynator Śl.ZPN Damian Galeja. 

Podczas wydarzenia zostaną przeprowadzone:

- Pomiar antropometryczny oraz testy sprawnościowe. 

- Umiejętności taktyczno – techniczne w bronieniu i atakowaniu. Fragmenty gry w przewadze, równowadze, niedowadze liczebnej.

- Identyfikacja wysokości wsparcia w grach pomocniczych. Gra z założeniami. 

- Kontrola i wykorzystaniie przestrzeni boiska w formie gry 7x7. Gra z założeniami.

- Umiejętności techniczne w formie rywalizacji.

- Umiejętności bramkarskie.

Zbiórka zawodników zaplanowana jest na godz. 17:00. Zaczynamy od identyfikacji uczestników - przydzielenie numerów i zrobienia zdjęć.

Dni Talentów zaczniemy o godz. 17:30. 

Udział zawodnika w Finałowych Dniach Talentów jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie jego wizerunku przez organizatora wydarzenia. 

Projekt Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP jest dofinansowany z budżetu samorządu Województwa Śląskiego. 

#ŚLAP #KopalniaTalentów #GramyCałyRok #DążymyDoMistrzostwa  

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW POCHODZĄCYCH Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

       

Sponsor techniczny Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP

        przedstawiciel marki