Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS SPARTA KATOWICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
2 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
3 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
4 | GKS PIAST GLIWICE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
5 | KP GKS TYCHY II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
6 | KS DECOR BEŁK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
7 | KS KUŹNIA USTROŃ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
8 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
9 | KS ROW 1964 RYBNIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
10 | KS ROZWÓJ KATOWICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
11 | KS RUCH RADZIONKÓW | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
12 | KS SPÓJNIA LANDEK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
13 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
14 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
15 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
16 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
17 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
18 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
19 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
20 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-03/11:00 | KP GKS TYCHY II | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-08-03/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-08-03/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-08-03/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-08-03/17:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-08-03/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-08-03/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-08-03/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-08-03/19:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-08-04/11:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-10/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-08-10/11:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-08-10/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-08-10/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-08-10/17:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-08-10/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-08-10/17:00 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-08-10/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-08-10/19:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-08-11/11:00 | GKS PIAST GLIWICE II | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-14/19:19 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-08-15/11:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-08-15/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-08-15/11:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-08-15/17:00 | KP GKS TYCHY II | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-08-15/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-08-15/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-08-15/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-08-15/17:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-08-15/17:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-18/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-08-18/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-08-18/17:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-08-18/17:00 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-08-18/17:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-08-18/17:00 | GKS PIAST GLIWICE II | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-08-18/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-08-18/17:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-08-18/17:00 | KP GKS TYCHY II | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-08-18/19:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-24/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-08-24/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-08-24/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-08-24/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-08-24/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-08-24/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-08-24/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-08-24/17:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-08-24/17:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-08-24/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-28/17:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-08-28/17:30 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-08-28/17:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-08-28/17:30 | GKS PIAST GLIWICE II | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-08-28/17:30 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-08-28/17:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-08-28/17:30 | KP GKS TYCHY II | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-08-28/17:30 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-08-28/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-08-28/19:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-31/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-08-31/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-08-31/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-08-31/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-08-31/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-08-31/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-08-31/17:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-08-31/17:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-08-31/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-08-31/17:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-07/16:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-09-07/16:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-09-07/16:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-09-07/16:00 | GKS PIAST GLIWICE II | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-09-07/16:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-09-07/16:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-09-07/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-09-07/16:00 | KP GKS TYCHY II | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-09-07/16:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-09-07/16:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-14/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-09-14/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-09-14/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-09-14/16:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-09-14/16:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-09-14/16:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-09-14/16:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-09-14/16:00 | KS DECOR BEŁK | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-09-14/16:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-09-14/16:00 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-21/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-09-21/16:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-09-21/16:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-09-21/16:00 | GKS PIAST GLIWICE II | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-09-21/16:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-09-21/16:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-09-21/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-09-21/16:00 | KP GKS TYCHY II | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-09-21/16:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-09-21/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-28/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-09-28/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-09-28/16:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-09-28/16:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-09-28/16:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-09-28/16:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-09-28/16:00 | KS DECOR BEŁK | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-09-28/16:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-09-28/16:00 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-09-28/17:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-05/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-10-05/15:00 | GKS PIAST GLIWICE II | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-10-05/15:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-10-05/15:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-10-05/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-10-05/15:00 | KP GKS TYCHY II | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-10-05/15:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-10-05/15:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-10-05/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-10-05/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-12/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-10-12/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-10-12/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-10-12/15:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-10-12/15:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-10-12/15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-10-12/15:00 | KS DECOR BEŁK | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-10-12/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-10-12/15:00 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-10-12/15:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-19/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-10-19/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-10-19/15:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-10-19/15:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-10-19/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-10-19/15:00 | KP GKS TYCHY II | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-10-19/15:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-10-19/15:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-10-19/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-10-19/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-26/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-10-26/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-10-26/15:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-10-26/15:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-10-26/15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-10-26/15:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-10-26/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-10-26/15:00 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-10-26/15:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-10-26/15:00 | GKS PIAST GLIWICE II | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-11-02/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-11-02/14:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-11-02/14:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-11-02/14:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-11-02/14:00 | KP GKS TYCHY II | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-11-02/14:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-11-02/14:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-11-02/14:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-11-02/14:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-11-02/14:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-11-09/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-11-09/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-11-09/14:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-11-09/14:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-11-09/14:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-11-09/14:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-11-09/14:00 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-11-09/14:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-11-09/14:00 | GKS PIAST GLIWICE II | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-11-09/14:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-11-16/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-11-16/13:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | -:- |
2024-11-16/13:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-11-16/13:30 | KP GKS TYCHY II | - | GKS PIAST GLIWICE II | -:- |
2024-11-16/13:30 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-11-16/13:30 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | -:- |
2024-11-16/13:30 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | -:- |
2024-11-16/13:30 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-11-16/13:30 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | -:- |
2024-11-16/13:30 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-11-23/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-11-23/13:30 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II | -:- |
2024-11-23/13:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-11-23/13:30 | KS DECOR BEŁK | - | KS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-11-23/13:30 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | -:- |
2024-11-23/13:30 | TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-11-23/13:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-11-23/13:30 | GKS PIAST GLIWICE II | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-11-23/13:30 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KP GKS TYCHY II | -:- |
2024-11-23/13:30 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | -:- |