Ministerstwo Sportu i Turystyki rozstrzygnęło kolejny konkurs na dofinansowanie projektów złożonych przez kluby i stowarzyszenia sportowe. Klienci Dotacje dla NGO otrzymali kolejne dofinansowania do swojej działalności i projektów! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
poniedziałek, 20 maj 2024 11:30

Wybór należy do kibica

To już ostatni tak wypełniony tydzień w tym sezonie. Czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia rozgrywek na szczeblu centralnym, a w niższych klasach i w Poltent Pucharze Polski na szczeblu Śląskiego ZPN-u zaczyna się ostatnia prosta.  

W czwartek 23 maja o godz. 18:00 odbędą się warsztaty i konferencja Śląskiego Związku Piłki Nożnej i Polish Football Coaching Academy, którą poprowadzi trener Damian Galeja. Za udział w wydarzeniach przewidziane są punkty do utrzymania licencji trenerskich. Wydarzenie odbędzie się  w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej, mieszczącej się w Katowicach przy ulicy Francuskiej 32.

sobota, 18 maj 2024 14:57

Zosia Loranc rozpoczęła kanonadę

W pierwszym meczu towarzyskiego turnieju reprezentacji Wojewódzkich Związków: Małopolskiego, Opolskiego, Podkarpackiego i Śląskiego w kategorii U13, podopieczne Darii Kasperskiej i Aleksandry Piwowarczyk zmierzyły się z rówieśniczkami z Opolszczyzny.

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprasza w dn. 28.05.2024 wszystkich chętnych z roczników 2011, 2012, 2013 na otwartą konsultację dla zawodników grających na pozycji bramkarza.

Wczoraj został rozegrany ostatni z meczów ćwierćfinałowych Poltent Pucharu Polski na szceblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Zagłębie II Sosnowiec pokonało 1:0 LKS Orzeł Łękawica po golu Mateusza Mielczarka z 30. minuty. Zatem znamy komplet pólfinalistów rozgrywek. 

 

 

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wiceprezes federacji ds. piłkarstwa amatorskiego Adam Kaźmierczak oraz dyrektor sportowy Marcin Dorna wylosowali grupy fazy finałowej Pucharu im. Kazimierza Górskiego, czyli corocznych zmagań kadr wojewódzkich chłopców w kategorii do lat 13. Mecze tego etapu odbędą się w dniach 22-29 czerwca w Jarocinie i Wrześni. Reprezentacja Śląskiego ZPN zagra z: Podlaskim ZPN, Małopolskim ZPN i Lubuskim ZPN. 

Śląski Związek Piłki Nożnej w przedstawia listę zawodników rocznika 2010 U14 powołanych na zgrupowanie oraz mecz kwalifikacyjny z Opolskim ZPN w dniach 21.05.2024 (wtorek)- 22.05.2024 (środa) w Lublińcu oraz w Kotórz Mały.

Strona 1 z 619