Kolejna otwarta konsultacja dla zawodników grających na pozycji bramkarza "Śląska rękawica" odbyła się na Stadionie Śląskim. Uczestniczyło w niej 59 młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła z roczników 2011, 2012, 2013.

"Śląska rękawica" - otwarta konsultacja dla bramkarzy

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID IYHR7gxsIS8

Przewodniczącym komisji egzaminacyjnej, sprawdzającej stopień trenerskich umiejętności zdobytych podczas tegorocznego kursu UEFA A w Katowicach był Paweł Janas.

Ostatni w tym roku mecz sparingowy reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej U13 z rówieśnikami Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej był okazją do sprawdzenia zarówno piłkarzy dobrze już znanych duetowi trenerskiemu Damian Galeja – Stanisława Gaża jak i przyglądnięcia się nowo powołanym.   

Konferencja metodyczno-szkoleniowa Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID 0mJjZGZPv6s
poniedziałek, 27 listopad 2023 13:39

Akredytacje na mecz Ligi Narodów Kobiet Polska-Grecja

Uprzejmie informujemy przedstawicieli mediów zainteresowanych akredytacjami na mecz Ligi Narodów Kobiet Polska - Grecja, że proces akredytacyjny prowadzi wyłącznie PZPN do 1 grudnia 2023 r. do końca dnia. Zapraszamy!

Prezes KS Stadion Śląski Andrzej Miłkowski ma powody do zadowolenia. Drużyna trampkarzy z rocznika 2009 w wielkim stylu przeszło przez baraże i awansowała do Centralnej Ligi Juniorów U15.

poniedziałek, 27 listopad 2023 11:04

Dziewięć chorzowskich kropek nad „i”

Po zwycięstwie 10:0 w pierwszym meczu barażowym na swoim boisku trampkarze Stadionu Śląskiego na rewanżowe spotkanie z Przylepem Zielona Góra jechali żeby postawić kropkę nad „i”. Ostatecznie tych „kropek” na awansie do Centralnej Ligi Juniorów U15 było 9!

Strona 1 z 583