Jutro rano reprezentacja Śląskiego ZPN U13 zakończy zgrupowanie w Lublińcu i wyruszy na Mistrzostwa Polski Młodzików do Wielkopolski. Powodzenia!

Jutro po południu rozpocznie się turniej finałowy Kadr Wojewódzkich U15 o Puchar im. Ireny Półtorak w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Lubelskie 2024 w dyscyplinie piłka nożna dziewcząt w Tomaszowie Lubelskim oraz Szczebrzeszynie. Życzymy powodzenia naszym Frelkom!

W środę rozpoczęły się przygotowania naszej reprezentacji U14 do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej chłopców. 

Eliminacje regionalne "Turnieju gry 1x1" na Śląsku za nami. Pora na ich krótkie podsumowanie i gratulacje dla zwycięzców, którzy zagrają we wrześniu w wojewódzkim finale. 

Radość z awansu Podlesianki do III ligi trwa. Drużyna pod wodzą Dawida Brehmera wpisała się do kronik futbolu w Katowicach wchodząc na szczebel centralny więc niektórzy polecieli świętować za ocean, ale sportowo największy przeskok może zaliczyć pomocnik, który przymierza się do gry w Lidze Konferencji Europy!

piątek, 21 czerwiec 2024 08:43

Wybór należy do kibica

Piłkarskie ostatki! Przed nami weekend kończący ligowe zmagania w naszym regionie.

Trwa sprzedaż biletów na ostatni mecz kobiecej reprezentacji Polski w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy. Biało-czerwone we wtorek 16 lipca o godz. 19:00 podejmą Islandki w AcelorMittal Park w Sosnowcu. Zapraszamy do kibicowania!

czwartek, 20 czerwiec 2024 11:03

Działalność agentów piłkarskich

W związku z obowiązującymi regulacjami FIFA i PZPN w zakresie działalności agentów piłkarskich, Polski Związek Piłki Nożnej przypomina, że usługi agenta piłkarskiego może wykonywać wyłącznie osoba z licencją FIFA.

Strona 1 z 629