piątek, 24 marzec 2023 09:22

Wybór należy do kibica

Od meczu reprezentacji Polski U20 z Czechami w Sosnowcu po starcie broniącego tytułu mistrzowskiego Piasta Gliwice w ekstraklasie futsalu, czyli kolejny weekend od piątku do niedzieli pełen emocji, a wybór jak zwykle należy do kibica. 

Do tej pory Karela Kulę kojarzyliśmy przede wszystkim z futbolem, czyli z występami w czechosłowackiej ekstraklasie i dwoma wicemistrzostwami zdobytymi z Banikiem Ostrawa, sezonami spędzonymi w Bundeslidze oraz 40 meczami w drużynie narodowej Czechosłowacji, a także z rolą trenera i działacza między innymi prezesa Moravskoslezsky'ego Krajsky'ego Fotbalovego Svazu. Od 6 marca przyjaciel śląskiej rodziny piłkarskiej jest jednak Burmistrzem Czeskiego Cieszyna.

czwartek, 23 marzec 2023 17:06

Bilety na mecz Polska - Czechy U20

W piątek 24 marca o godz.16:00 w Sosnowcu odbędzie się mecz Polska - Czechy U20. W dniu meczu od godz. 15:00 uruchomimy sprzedaż stacjonarną w kasie przed stadionem ArcelorMittal Park. Przypominamy, że nadal trwa sprzedaż biletów w Internecie. 

czwartek, 23 marzec 2023 16:35

Informacja - w piątek pracujemy krócej

Ze względu na mecz Polska-Czechy U20 w Sosnowcu Śląski Związek Piłki Nożnej będzie w piątek 24 marca czynny tylko do godz.10:30. Za utrudnienia przepraszamy. 

Na przedpołudniowym treningu reprezentacji Polski U20, przygotowującej się do piątkowego starcia z Czechami pierwszy kwadrans był otwarty dla mediów. Na murawie ArcelorMittal Park można więc było podejść do trenera oraz porozmawiać z zawodnikami.

czwartek, 23 marzec 2023 07:22

Adrian Troć znowu marzy o debiucie z golem

Miesiąc i jeden dzień przed 20. urodzinami Adrian Troć staję przed życiową szansą. Zawodnik Zagłębia Sosnowiec przygotowuje się do swojego reprezentacyjnego debiutu w piątkowym meczu Elite League U20, czyli w spotkaniu w ramach Turnieju Ośmiu Narodów Polska – Czechy na murawie ArcelorMittal Park.

Strona 1 z 515