Czwarta liga kobiet "KEEZA - grupa śląska"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS MYSZKÓW 5 15 5 0 0 24:4
2 UKS JASKÓŁKI 5 11 3 2 0 12:6
3 TS ROW II RYBNIK 5 10 3 1 1 38:4
4 UKKS ISTEBNA 5 10 3 1 1 22:4
5 MTS KNURÓW 4 6 2 0 2 14:10
6 KS NIEPOKORNI ORZESZE 5 5 1 2 2 7:11
7 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 4 4 1 1 2 7:13
8 LKS GOCZAŁKOWICE 4 4 1 1 2 5:11
9 KP WARTA ZAWIERCIE 5 4 1 1 3 4:29
10 KKS II ZABRZE 5 4 1 1 3 8:34
11 KKS WISŁA SKOCZÓW 4 3 1 0 3 9:10
12 LKS BESTWINA 5 3 1 0 4 6:20
Kolejka nr 5
2021-09-25/16:00 UKKS ISTEBNA - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 5:0
2021-09-25/16:00 MKS MYSZKÓW - LKS GOCZAŁKOWICE 5:0
2021-09-26/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KP WARTA ZAWIERCIE 1:2
2021-09-26/11:00 MTS KNURÓW - KKS II ZABRZE 4:6
2021-09-26/16:00 UKS JASKÓŁKI - KKS WISŁA SKOCZÓW 3:2
2021-09-26/16:00 TS ROW II RYBNIK - LKS BESTWINA 4:0
Kolejka nr 5
2021-09-25/16:00 UKKS ISTEBNA - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 5:0
2021-09-25/16:00 MKS MYSZKÓW - LKS GOCZAŁKOWICE 5:0
2021-09-26/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KP WARTA ZAWIERCIE 1:2
2021-09-26/11:00 MTS KNURÓW - KKS II ZABRZE 4:6
2021-09-26/16:00 UKS JASKÓŁKI - KKS WISŁA SKOCZÓW 3:2
2021-09-26/16:00 TS ROW II RYBNIK - LKS BESTWINA 4:0
Kolejka nr 4
2021-09-18/16:00 KKS II ZABRZE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:1
2021-09-19/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - UKS JASKÓŁKI 1:1
2021-09-19/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - TS ROW II RYBNIK 0:17
2021-09-19/16:00 LKS BESTWINA - MKS MYSZKÓW 2:8
2021-09-19/16:00 LKS GOCZAŁKOWICE - UKKS ISTEBNA 3:1
Kolejka nr 3
2021-09-07/17:00 UKKS ISTEBNA - LKS BESTWINA 5:0
2021-09-12/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS WISŁA SKOCZÓW 4:3
2021-09-12/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MTS KNURÓW 1:6
2021-09-12/14:00 MKS MYSZKÓW - KP WARTA ZAWIERCIE 5:0
2021-09-12/16:00 UKS JASKÓŁKI - LKS GOCZAŁKOWICE 2:2
2021-09-12/16:00 TS ROW II RYBNIK - KKS II ZABRZE 15:0
Kolejka nr 2
2021-09-04/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - UKKS ISTEBNA 1:1
2021-09-04/16:00 LKS BESTWINA - UKS JASKÓŁKI 0:1
2021-09-05/11:00 MTS KNURÓW - TS ROW II RYBNIK 3:1
2021-09-05/16:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:3
2021-09-05/16:00 KKS II ZABRZE - MKS MYSZKÓW 1:4
Kolejka nr 1
2021-08-28/17:00 UKKS ISTEBNA - KKS II ZABRZE 10:0
2021-08-29/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - LKS BESTWINA 2:4
2021-08-29/11:00 MKS MYSZKÓW - MTS KNURÓW 2:1
2021-08-29/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KKS WISŁA SKOCZÓW 0:3
2021-08-29/17:00 UKS JASKÓŁKI - KP WARTA ZAWIERCIE 5:1
2021-08-29/17:00 TS ROW II RYBNIK - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:1
Kolejka nr 2
2021-11-11/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
Kolejka nr 4
2021-11-11/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - MTS KNURÓW -:-
Kolejka nr 6
2021-10-02/12:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KKS II ZABRZE -:-
2021-10-02/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MTS KNURÓW -:-
2021-10-02/15:00 LKS BESTWINA - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-10-03/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - MKS MYSZKÓW -:-
2021-10-03/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - TS ROW II RYBNIK -:-
2021-10-03/15:00 UKS JASKÓŁKI - UKKS ISTEBNA -:-
Kolejka nr 7
2021-10-09/15:00 UKKS ISTEBNA - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-10-10/11:00 MTS KNURÓW - LKS BESTWINA -:-
2021-10-10/12:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-10-10/15:00 TS ROW II RYBNIK - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2021-10-10/15:30 KKS II ZABRZE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-10-10/16:00 MKS MYSZKÓW - UKS JASKÓŁKI -:-
Kolejka nr 8
2021-10-16/15:00 LKS BESTWINA - KKS II ZABRZE -:-
2021-10-17/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-10-17/11:00 UKKS ISTEBNA - MKS MYSZKÓW -:-
2021-10-17/15:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-10-17/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MTS KNURÓW -:-
2021-10-17/15:00 UKS JASKÓŁKI - TS ROW II RYBNIK -:-
Kolejka nr 9
2021-10-23/15:00 TS ROW II RYBNIK - UKKS ISTEBNA -:-
2021-10-23/15:00 KKS II ZABRZE - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-10-24/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UKS JASKÓŁKI -:-
2021-10-24/11:00 MTS KNURÓW - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2021-10-24/14:00 MKS MYSZKÓW - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-10-24/14:30 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-30/14:00 UKKS ISTEBNA - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-10-31/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS II ZABRZE -:-
2021-10-31/11:00 MKS MYSZKÓW - TS ROW II RYBNIK -:-
2021-10-31/14:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-10-31/14:00 UKS JASKÓŁKI - MTS KNURÓW -:-
2021-10-31/14:30 KKS WISŁA SKOCZÓW - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 11
2021-11-06/14:00 TS ROW II RYBNIK - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-11-06/14:00 KKS II ZABRZE - UKS JASKÓŁKI -:-
2021-11-06/14:00 LKS BESTWINA - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-11-07/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MKS MYSZKÓW -:-
2021-11-07/11:00 MTS KNURÓW - UKKS ISTEBNA -:-
2021-11-07/14:00 KP WARTA ZAWIERCIE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-