Bielsko-Biała: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE S.A. III 13 35 11 2 0 49:5
2 GLKS SFERANET WILKOWICE II 13 29 9 2 2 32:15
3 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 13 24 7 3 3 25:15
4 LKS ZAMEK GRODZIEC 13 22 6 4 3 30:20
5 LKS ORZEŁ KOZY 13 21 6 3 4 26:23
6 KS BYSTRA 13 19 5 4 4 31:26
7 LKS LIGOTA CENTRUM 13 18 6 0 7 34:29
8 LKS ZAPORA PORĄBKA 13 17 4 5 4 28:28
9 LKS CZANIEC II 13 16 4 4 5 29:23
10 LKS ZAPORA WAPIENICA 13 16 5 1 7 35:31
11 LKS PRZEŁOM KANIÓW 13 12 3 3 7 23:30
12 LKS PIONIER PISARZOWICE 13 12 3 3 7 26:41
13 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 13 9 3 0 10 18:49
14 KS ISKRA RYBARZOWICE 13 6 2 0 11 12:63
Kolejka nr 13
2023-11-04/11:00 LKS CZANIEC II - LKS PIONIER PISARZOWICE 2:2
2023-11-04/14:00 KS BYSTRA - GLKS SFERANET WILKOWICE II 1:3
2023-11-04/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS ISKRA RYBARZOWICE 7:0
2023-11-04/14:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 5:0
2023-11-04/14:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:2
2023-11-05/14:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ZAPORA PORĄBKA 3:0
2023-11-11/14:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS LIGOTA CENTRUM 3:1
Kolejka nr 13
2023-11-04/11:00 LKS CZANIEC II - LKS PIONIER PISARZOWICE 2:2
2023-11-04/14:00 KS BYSTRA - GLKS SFERANET WILKOWICE II 1:3
2023-11-04/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS ISKRA RYBARZOWICE 7:0
2023-11-04/14:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 5:0
2023-11-04/14:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:2
2023-11-05/14:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ZAPORA PORĄBKA 3:0
2023-11-11/14:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS LIGOTA CENTRUM 3:1
Kolejka nr 12
2023-10-28/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS CZANIEC II 1:1
2023-10-28/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - KS BYSTRA 1:4
2023-10-29/14:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ORZEŁ KOZY 1:0
2023-10-29/14:00 LKS LIGOTA CENTRUM - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:6
2023-10-29/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2023-10-29/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:7
2023-11-18/11:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 3:2
Kolejka nr 11
2023-10-21/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE II 1:4
2023-10-21/15:00 KS BYSTRA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 6:2
2023-10-21/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PIONIER PISARZOWICE 4:2
2023-10-21/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA 1:1
2023-10-21/15:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ORZEŁ KOZY 1:1
2023-10-22/11:00 LKS CZANIEC II - LKS LIGOTA CENTRUM 6:5
2023-10-22/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS PRZEŁOM KANIÓW 4:0
Kolejka nr 10
2023-10-14/15:00 LKS ORZEŁ KOZY - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:2
2023-10-14/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:2
2023-10-14/15:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - KS BYSTRA 3:3
2023-10-15/15:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ZAMEK GRODZIEC 0:0
2023-10-15/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS CZANIEC II 2:2
2023-10-15/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 0:4
2023-10-15/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - KS ISKRA RYBARZOWICE 6:0
Kolejka nr 9
2023-10-07/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE 4:2
2023-10-07/15:00 KS BYSTRA - LKS ZAPORA PORĄBKA 3:3
2023-10-07/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 0:0
2023-10-08/11:00 LKS CZANIEC II - LKS ORZEŁ KOZY 1:2
2023-10-08/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2023-10-08/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - GLKS SFERANET WILKOWICE II 1:4
2023-10-08/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LIGOTA CENTRUM 4:1
Kolejka nr 8
2023-09-30/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS CZANIEC II 3:1
2023-09-30/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2:2
2023-09-30/16:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - KS ISKRA RYBARZOWICE 7:0
2023-09-30/16:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2:0
2023-10-01/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:4
2023-10-01/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:1
2023-10-01/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - KS BYSTRA 2:1
Kolejka nr 7
2023-09-23/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 0:6
2023-09-23/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ORZEŁ KOZY 4:1
2023-09-24/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ZAPORA PORĄBKA 2:1
2023-09-24/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC 4:1
2023-09-24/16:00 LKS CZANIEC II - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:1
2023-11-11/12:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE II 0:4
2023-11-19/14:00 KS BYSTRA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 1:4
Kolejka nr 6
2023-09-16/11:00 LKS ORZEŁ KOZY - KS BYSTRA 1:1
2023-09-16/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 5:1
2023-09-17/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 3:0
2023-09-17/14:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS PIONIER PISARZOWICE 2:2
2023-09-17/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS CZANIEC II 0:0
2023-09-17/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS ISKRA RYBARZOWICE 1:2
2023-09-17/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 5:0
Kolejka nr 5
2023-09-09/14:30 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS CZANIEC II 1:0
2023-09-09/16:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - GLKS SFERANET WILKOWICE II 3:2
2023-09-09/16:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 2:5
2023-09-09/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ORZEŁ KOZY 3:4
2023-09-09/16:00 KS BYSTRA - LKS ZAMEK GRODZIEC 4:1
2023-09-09/17:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:5
2023-09-10/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 2:1
Kolejka nr 4
2023-09-02/15:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 5:2
2023-09-02/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - KS ISKRA RYBARZOWICE 5:0
2023-09-03/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - KS BYSTRA 1:1
2023-09-03/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 3:0
2023-09-03/16:00 LKS CZANIEC II - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:1
2023-09-03/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS PIONIER PISARZOWICE 5:1
2023-09-03/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAPORA PORĄBKA 4:0
Kolejka nr 3
2023-08-26/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 1:2
2023-08-26/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:9
2023-08-26/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ORZEŁ KOZY 4:2
2023-08-27/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - GLKS SFERANET WILKOWICE II 0:1
2023-08-27/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ZAMEK GRODZIEC 0:2
2023-08-27/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 4:2
2023-11-12/13:00 KS BYSTRA - LKS CZANIEC II 4:3
Kolejka nr 2
2023-08-19/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS LIGOTA CENTRUM 1:4
2023-08-19/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS PIONIER PISARZOWICE 5:2
2023-08-20/11:00 LKS CZANIEC II - KS ISKRA RYBARZOWICE 6:0
2023-08-20/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 7:0
2023-08-20/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:3
2023-08-20/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - KS BYSTRA 2:0
2023-08-20/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ZAPORA PORĄBKA 4:0
Kolejka nr 1
2023-08-15/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - GLKS SFERANET WILKOWICE II 2:5
2023-08-15/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ORZEŁ KOZY 0:1
2023-08-15/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ZAMEK GRODZIEC 4:2
2023-08-15/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:3
2023-08-15/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS CZANIEC II 1:4
2023-08-15/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 1:2
2023-09-06/17:30 KS BYSTRA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:0
Kolejka nr 14
2024-03-23/15:30 LKS ORZEŁ KOZY - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2024-03-23/15:30 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2024-03-23/15:30 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2024-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2024-03-23/15:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS BYSTRA -:-
2024-03-24/15:30 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2024-03-24/15:30 LKS CZANIEC II - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
Kolejka nr 15
2024-03-30/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - GLKS SFERANET WILKOWICE II -:-
2024-03-30/13:00 KS BYSTRA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-03-30/13:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS CZANIEC II -:-
2024-03-30/13:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - TS PODBESKIDZIE S.A. III -:-
2024-03-30/13:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2024-03-30/13:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2024-03-31/13:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
Kolejka nr 16
2024-04-06/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2024-04-06/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2024-04-06/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2024-04-06/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2024-04-06/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2024-04-07/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2024-04-07/17:00 LKS CZANIEC II - KS BYSTRA -:-
Kolejka nr 17
2024-04-13/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE II -:-
2024-04-13/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS CZANIEC II -:-
2024-04-13/17:00 KS BYSTRA - TS PODBESKIDZIE S.A. III -:-
2024-04-13/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2024-04-13/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2024-04-13/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2024-04-14/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ORZEŁ KOZY -:-
Kolejka nr 18
2024-04-20/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2024-04-20/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2024-04-20/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - KS BYSTRA -:-
2024-04-20/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2024-04-21/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2024-04-21/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2024-04-21/17:00 LKS CZANIEC II - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
Kolejka nr 19
2024-04-27/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - TS PODBESKIDZIE S.A. III -:-
2024-04-27/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2024-04-27/17:00 KS BYSTRA - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2024-04-27/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2024-04-27/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2024-04-28/17:00 LKS CZANIEC II - GLKS SFERANET WILKOWICE II -:-
2024-04-28/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
Kolejka nr 20
2024-05-04/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2024-05-04/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS BYSTRA -:-
2024-05-04/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2024-05-04/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-05-04/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS CZANIEC II -:-
2024-05-05/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2024-05-05/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
Kolejka nr 21
2024-05-11/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - GLKS SFERANET WILKOWICE II -:-
2024-05-11/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2024-05-11/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2024-05-11/17:00 KS BYSTRA - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2024-05-11/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2024-05-12/17:00 LKS CZANIEC II - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2024-05-12/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
Kolejka nr 22
2024-05-18/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2024-05-18/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - KS BYSTRA -:-
2024-05-18/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-05-18/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS CZANIEC II -:-
2024-05-18/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - TS PODBESKIDZIE S.A. III -:-
2024-05-19/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2024-05-19/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
Kolejka nr 23
2024-05-25/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - GLKS SFERANET WILKOWICE II -:-
2024-05-25/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2024-05-25/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2024-05-25/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2024-05-25/17:00 KS BYSTRA - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2024-05-25/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2024-05-26/17:00 LKS CZANIEC II - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
Kolejka nr 24
2024-06-01/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2024-06-01/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-06-01/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. III -:-
2024-06-01/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2024-06-02/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2024-06-02/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - KS BYSTRA -:-
2024-06-02/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS CZANIEC II -:-
Kolejka nr 25
2024-06-08/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - GLKS SFERANET WILKOWICE II -:-
2024-06-08/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2024-06-08/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2024-06-08/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2024-06-08/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2024-06-08/17:00 KS BYSTRA - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2024-06-09/17:00 LKS CZANIEC II - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
Kolejka nr 26
2024-06-15/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - KS BYSTRA -:-
2024-06-15/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2024-06-15/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-06-15/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS CZANIEC II -:-
2024-06-15/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - TS PODBESKIDZIE S.A. III -:-
2024-06-15/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2024-06-15/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ORZEŁ KOZY -:-