Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP U-11 Lokalizacje

Otwarte treningi ŚLAP

1/06/2023 09:22

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprosił wszystkich chętnych zawodników z roczników 2010/2011 do udziału w otwartych treningach projektu Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP, które odbyły się w dniach 29-30.05.2023 na obiektach Stadionu Śląskiego w Chorzowie. 


- W obu treningach wzięło udział 45 zawodników. Większość z mniejszych ośrodków szkoleniowych. To daje nam informację, że warto organizować tego typu wydarzenia. Jak widać, mamy jeszcze wiele nieoszlifowanych diamentów na Śląsku.  Przy odpowiednim wsparciu, mogą w przyszłości osiągnąć sportowe sukcesy. Celem tego projektu jest im w tym pomóc. -  podsumował otwarte treningi ŚLAP trener Mateusz Skwirut.

Zobaczcie krótką filmową relację z wydarzenia.

GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ 

Zawodnicy biorący udział w wydarzeniu, doświadczyli zajęć treningowych, opartych o wypracowane w projekcie standardy. Uczestnicy zostali sprawdzeni pod kątem:
  • sprawności ogólnej w części motorycznej i posiadanych wzorców ruchowych;
  • posiadanych narzędzi taktyczno - technicznych w atakowaniu i bronieniu (komunikacja, decyzja, wykonanie) w części piłkarskiej
  • rywalizacji na tle swoich rówieśników funkcjonujących w projekcie, grających na co dzień na poziomie 1 lub 2 Ligi Wojewódzkiej;
Najwyżej ocenieni zawodnicy, otrzymają raport stworzony przez sztab szkoleniowy Śląskiej Akademii Piłkarskiej na bazie części praktycznej, realizowanej podczas otwartego treningu. 
 

Projekt Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP jest dofinansowany z budżetu samorządu Województwa Śląskiego.

 
#KopalniaTalentów #DążymyDoMistrzostwa #GramyCałyRok #ŚLAP

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW POCHODZĄCYCH Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

       

Sponsor techniczny Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP

        przedstawiciel marki