Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP U-11 Lokalizacje

Finał Dni Talentów w Bieruniu

2/06/2023 21:19

Na stadionie Unii Bieruń Stary odbył się Finał Dni Talentów. Uczestniczyło w nim 100 zawodników, którzy przez ostatnie miesiące trenowali w lokalizacjach w Podokręgach Śl.ZPN w ramach projektu Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP. 


Na gościnnym obiekcie Unii Bieruń Stary Finał Dni Talentów był niezwykle udany. Frekwencja była wysoka, a zajęcia przebiegły według planu. Cieszy nas niezmiernie zaangażowanie zawodników. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, włodarzom klubu Unia Bieruń Stary i wszystkim Partnerom, którzy wspierają projekt Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP. 

Zobaczcie poniżej filmowy skrót z Finału Dni Talentów i opinie uczestników. 

- Wysoka frekwencja świadczy o tym, że projekt ŚLAP jest ciekawy, rozwojowy. Coraz bardziej zauważają go rodzice oraz dzieci. To bardzo cieszy. - powiedział Wiceprezes Śląskiego ZPN Jarosław Bryś, który z uwagą przyglądał się zajęciom. 

 

- Stawiło się prawie 100 % zaproszonych zawodników. Zaproszenia kierowaliśmy na podstawie wskazania przez trenerów pracujących z młodzieżą na co dzień w lokalizacjach. Kolejnym etapem będzie analiza zebranego materiału i zaproszenie grupy zawodników na zgrupowanie w Lublińcu. - dodał Trener Koordynator Śl.ZPN Damian Galeja. 

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że Śląski Związek Piłki Nożnej wybrał nasz obiekt, bo jest to okazja na rozreklamowanie naszego wspaniałego obiektu. - nie krył dumy Prezes Unii Bieruń Stary Jerzy Wiśniowski. 

GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ 

Projekt Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP jest dofinansowany z budżetu samorządu Województwa Śląskiego.

 
#KopalniaTalentów #DążymyDoMistrzostwa #GramyCałyRok #ŚLAP

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW POCHODZĄCYCH Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

       

Sponsor techniczny Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP

        przedstawiciel marki