Śląski ZPN

Trwają zapisy do XXIV edycji Pucharu Tymbarku

2/01/2024 08:50

Trwają zapisy do XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i zgłoszenia drużyn do udziału w tej wyjątkowej imprezie. 


Na stronie www.zpodworkanastadion.pl zgłaszać można zespoły dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych: U-8, U-10 i U-12.

Rozgrywki rozpoczną się wiosną 2024 roku od etapów regionalnych: gminnych i powiatowych, zakończonych finałami wojewódzkimi.

Następnie szesnaście najlepszych zespołów (po jednym z każdego województwa) z kategorii U-10 i U-12 chłopców oraz dziewcząt zagra w Warszawie w Finale Ogólnopolskim z Wielkim Finałem na stadionie PGE Narodowym.

Nagrodą Główną w Turnieju jest spotkanie z piłkarzami reprezentacji Polski.

Od XXIII edycji Turnieju Polski Związek Piłki Nożnej i Tymbark przyznają również nagrody w postaci sprzętu sportowego szesnastu szkołom z największą liczbą zgłoszonych drużyn – po jednej w każdym regionie.

 

O Turnieju: Puchar Tymbarku organizowany jest przez PZPN od 24 lat. Od 2007, Sponsorem Generalnym Pucharu jest marka Tymbark. Od 2023 r. Puchar Tymbarku i jego uczestnicy są oficjalnym partnerem reprezentacji Polski. Puchar jest jedną z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce oraz jest największym w Europie wydarzeniem piłkarskim dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Więcej informacji na stronie rozgrywek: www.zpodworkanastadion.pl