Bytom: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 14 34 11 1 2 53:23
2 KS RUCH II RADZIONKÓW 14 27 9 0 5 54:29
3 UKS UNIA STRZYBNICA 13 26 8 2 3 48:20
4 LKS PIAST OŻAROWICE 14 25 8 1 5 34:32
5 TSPN NADZIEJA BYTOM 14 25 7 4 3 40:23
6 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 13 24 7 3 3 37:21
7 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 13 22 7 1 5 29:28
8 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 14 20 6 2 6 30:35
9 LKS SOKÓŁ ORZECH 14 19 6 1 7 35:33
10 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 13 16 4 4 5 32:29
11 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 13 15 4 3 6 16:29
12 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 14 14 4 2 8 50:55
13 TS ISKRA LASOWICE 13 11 3 2 8 23:38
14 KS ORZEŁ BOBROWNIKI 13 9 3 0 10 15:48
15 PTS RODŁO GÓRNIKI 13 3 1 0 12 12:65
Kolejka nr 15
2023-11-22/18:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:3
2023-11-26/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-26/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:9
2024-03-09/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-09/15:00 TS ISKRA LASOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-03-09/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-22/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
Kolejka nr 15
2023-11-22/18:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:3
2023-11-26/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-26/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:9
Kolejka nr 14
2023-11-18/11:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 5:2
2023-11-18/13:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 5:0
2023-11-18/13:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 2:1
2023-11-18/13:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS PIAST OŻAROWICE 3:1
2023-11-18/13:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS SOKÓŁ ORZECH 4:2
2023-11-19/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 10:1
2023-11-19/13:00 TS ISKRA LASOWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:3
Kolejka nr 13
2023-11-11/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:0
2023-11-11/13:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS RUCH II RADZIONKÓW 6:3
2023-11-11/13:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-11/13:30 LKS PIAST OŻAROWICE - TS ISKRA LASOWICE 5:1
2023-11-11/13:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:4
2023-11-11/13:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:4
2023-11-11/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TSPN NADZIEJA BYTOM 2:2
Kolejka nr 12
2023-11-04/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 3:1
2023-11-04/14:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - PTS RODŁO GÓRNIKI 4:1
2023-11-04/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE 1:2
2023-11-04/14:00 TS ISKRA LASOWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 2:0
2023-11-04/14:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:3
2023-11-04/15:30 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:3
2023-11-05/12:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH 6:3
Kolejka nr 11
2023-10-28/14:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 0:0
2023-10-28/14:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 4:0
2023-10-28/14:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS ISKRA LASOWICE 0:0
2023-10-28/14:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:1
2023-10-28/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 8:1
2023-10-29/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 6:0
2023-10-29/14:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:6
Kolejka nr 10
2023-10-21/14:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:0
2023-10-21/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:1
2023-10-21/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:1
2023-10-21/15:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:4
2023-10-21/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:5
2023-10-22/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS RUCH II RADZIONKÓW 3:7
2023-10-22/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE 5:2
Kolejka nr 9
2023-10-14/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:0
2023-10-14/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:3
2023-10-14/15:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS ISKRA LASOWICE 4:1
2023-10-15/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 3:1
2023-10-15/15:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:0
2023-10-15/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA 0:2
2023-10-15/15:30 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2:4
Kolejka nr 8
2023-10-07/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:3
2023-10-07/15:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PIAST OŻAROWICE 2:2
2023-10-07/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0:1
2023-10-07/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:1
2023-10-07/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2:2
2023-10-07/15:00 TS ISKRA LASOWICE - KS RUCH II RADZIONKÓW 4:5
2023-10-07/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
Kolejka nr 7
2023-09-30/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:2
2023-09-30/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0:1
2023-09-30/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:2
2023-09-30/16:00 LKS PIAST OŻAROWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI 4:0
2023-10-01/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TS ISKRA LASOWICE 4:6
2023-10-01/11:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:3
2023-10-01/12:45 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - UKS UNIA STRZYBNICA 1:3
Kolejka nr 6
2023-09-23/16:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:7
2023-09-23/16:00 UKS UNIA STRZYBNICA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 5:4
2023-09-23/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ ORZECH 3:0
2023-09-23/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2023-09-23/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS RUCH II RADZIONKÓW 5:1
2023-09-23/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 6:2
2023-09-23/16:00 TS ISKRA LASOWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:2
Kolejka nr 5
2023-09-16/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - UKS UNIA STRZYBNICA 2:4
2023-09-16/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:6
2023-09-16/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:2
2023-09-17/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:5
2023-09-17/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS PIAST OŻAROWICE 3:1
2023-09-17/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - PTS RODŁO GÓRNIKI 8:1
2023-09-17/16:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:2
Kolejka nr 4
2023-09-09/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:2
2023-09-09/16:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS RUCH II RADZIONKÓW 1:2
2023-09-09/16:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:6
2023-09-09/16:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:2
2023-09-09/16:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE 3:0
2023-09-10/16:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS PIAST OŻAROWICE 1:2
2023-09-10/16:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS SOKÓŁ ORZECH 2:4
Kolejka nr 3
2023-09-02/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS PIAST OŻAROWICE 4:2
2023-09-02/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:6
2023-09-02/15:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:1
2023-09-02/16:30 TS ISKRA LASOWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM 0:3
2023-09-02/16:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - PTS RODŁO GÓRNIKI 6:0
2023-09-03/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:2
2023-09-03/16:30 KS RUCH II RADZIONKÓW - UKS UNIA STRZYBNICA 1:0
Kolejka nr 2
2023-08-26/16:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:0
2023-08-26/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2023-08-26/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:5
2023-08-26/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 12:0
2023-08-26/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE 4:0
2023-08-26/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 4:0
2023-08-26/17:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:0
Kolejka nr 1
2023-08-19/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:4
2023-08-19/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:7
2023-08-19/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA 0:5
2023-08-19/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 3:1
2023-08-20/11:00 TS ISKRA LASOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:1
2023-08-20/16:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - LKS PIAST OŻAROWICE 8:0
2023-08-20/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - PTS RODŁO GÓRNIKI 11:1
Kolejka nr 15
2024-03-09/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-09/15:00 TS ISKRA LASOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-03-09/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-22/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
Kolejka nr 16
2024-03-16/15:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-03-16/15:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-03-16/15:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-16/15:30 LKS PIAST OŻAROWICE - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-03-17/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-03-17/15:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-06-05/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
Kolejka nr 17
2024-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-03-23/15:30 KS RUCH II RADZIONKÓW - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-03-23/15:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-03-23/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-03-23/15:30 TS ISKRA LASOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-03-23/15:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-03-24/15:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
Kolejka nr 18
2024-03-30/13:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-03-30/13:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-30/13:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-03-30/13:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-03-30/13:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-03-30/13:00 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-03-30/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
Kolejka nr 19
2024-04-06/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-04-06/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-04-06/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-04-06/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-04-06/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-04-06/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-04-06/17:00 TS ISKRA LASOWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 20
2024-04-13/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-04-13/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-04-13/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-04-13/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-04-13/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-04-13/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-04-14/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
Kolejka nr 21
2024-04-20/17:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-04-20/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-04-20/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-04-20/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-04-20/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-04-20/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-04-20/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
Kolejka nr 22
2024-04-27/17:00 TS ISKRA LASOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-04-27/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-04-27/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-04-27/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-04-27/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-04-27/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-04-28/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
Kolejka nr 23
2024-05-01/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-05-01/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-05-01/11:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-01/11:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-05-01/11:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-01/11:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-01/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 24
2024-05-04/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-05-04/17:00 TS ISKRA LASOWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-05-04/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-05-04/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-05-04/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-05-04/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-05-04/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
Kolejka nr 25
2024-05-11/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-11/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-11/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-11/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-05-11/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-05-12/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-05-12/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 26
2024-05-18/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-05-18/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-05-18/17:00 TS ISKRA LASOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-05-18/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-05-18/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-05-18/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-05-18/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 27
2024-05-25/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-25/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-25/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-05-25/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-05-25/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-05-26/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-26/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 28
2024-06-01/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-06-01/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-06-01/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-06-01/17:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-06-01/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-06-01/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-06-01/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 29
2024-06-08/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-06-08/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-06-08/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-06-08/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-06-08/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-06-09/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-06-09/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
Kolejka nr 30
2024-06-16/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-06-16/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-06-16/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-06-16/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-06-16/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-06-16/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-06-16/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-