II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RUCH CHORZÓW S.A. 14 37 12 1 1 62:14
2 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 14 35 11 2 1 70:11
3 SKS GWAREK ZABRZE 14 28 9 1 4 45:28
4 GKS PIAST GLIWICE S.A. 14 26 8 2 4 35:31
5 SMS TYCHY 14 24 7 3 4 43:13
6 RKP SP ROW RYBNIK 14 24 7 3 4 29:28
7 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 14 24 8 0 6 50:27
8 GLKS SFERANET WILKOWICE 14 24 8 0 6 35:41
9 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 14 16 5 1 8 24:32
10 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 13 14 4 2 7 31:33
11 LKS ORZEŁ PALOWICE 14 14 4 2 8 19:63
12 LKS UNIA KOSZTOWY 14 13 4 1 9 26:49
13 KS RUCH RADZIONKÓW 14 12 3 3 8 38:50
14 LKS SPARTA LUBLINIEC 14 7 2 1 11 20:58
15 BKS SPARTA KATOWICE 13 3 1 0 12 12:61
Kolejka nr 15
2023-11-16/09:00 SMS TYCHY - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 4:2
2023-11-17/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW S.A. 1:4
2023-11-18/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - LKS ORZEŁ PALOWICE 6:0
2023-11-18/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 5:3
2023-11-18/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3:1
2023-11-18/16:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RKP SP ROW RYBNIK 2:2
2023-11-19/11:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BKS SPARTA KATOWICE 6:1
Kolejka nr 15
2023-11-16/09:00 SMS TYCHY - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 4:2
2023-11-17/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW S.A. 1:4
2023-11-18/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - LKS ORZEŁ PALOWICE 6:0
2023-11-18/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 5:3
2023-11-18/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3:1
2023-11-18/16:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RKP SP ROW RYBNIK 2:2
2023-11-19/11:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BKS SPARTA KATOWICE 6:1
Kolejka nr 14
2023-11-10/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - SKS GWAREK ZABRZE 0:0
2023-11-11/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - SMS TYCHY 2:2
2023-11-11/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 4:1
2023-11-11/11:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 5:0
2023-11-11/11:30 BKS SPARTA KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:13
2023-11-11/17:30 LKS SPARTA LUBLINIEC - GLKS SFERANET WILKOWICE 3:4
2023-11-11/18:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS RUCH RADZIONKÓW 7:2
Kolejka nr 13
2023-11-04/09:30 SKS GWAREK ZABRZE - GKS PIAST GLIWICE S.A. 5:1
2023-11-04/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 0:2
2023-11-04/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3:2
2023-11-05/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:1
2023-11-05/11:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RKP SP ROW RYBNIK 0:2
2023-11-05/13:15 KS RUCH RADZIONKÓW - RUCH CHORZÓW S.A. 2:4
2023-11-26/11:00 SMS TYCHY - LKS ORZEŁ PALOWICE 16:0
Kolejka nr 12
2023-10-28/10:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - LKS SPARTA LUBLINIEC 5:1
2023-10-28/11:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - SKS GWAREK ZABRZE 3:2
2023-10-28/12:00 BKS SPARTA KATOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE 2:3
2023-10-29/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - SMS TYCHY 1:0
2023-10-29/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 4:2
2023-10-29/13:30 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:1
2023-10-29/14:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY 1:4
Kolejka nr 11
2023-10-20/15:30 GLKS SFERANET WILKOWICE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:0
2023-10-21/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - BKS SPARTA KATOWICE 0:3
2023-10-21/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - LKS ORZEŁ PALOWICE 12:0
2023-10-21/16:00 SMS TYCHY - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:1
2023-10-22/11:00 LKS UNIA KOSZTOWY - SKS GWAREK ZABRZE 2:3
2023-10-22/12:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 3:0
2023-10-24/15:30 KS RUCH RADZIONKÓW - RKP SP ROW RYBNIK 4:0
Kolejka nr 10
2023-10-13/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:4
2023-10-14/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - SMS TYCHY 2:1
2023-10-14/12:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - LKS UNIA KOSZTOWY 2:3
2023-10-14/14:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 4:0
2023-10-15/09:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:4
2023-10-15/14:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GLKS SFERANET WILKOWICE 6:3
Kolejka nr 9
2023-10-07/09:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:2
2023-10-07/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - RUCH CHORZÓW S.A. 0:9
2023-10-07/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE 4:1
2023-10-07/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:2
2023-10-07/16:00 BKS SPARTA KATOWICE - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 0:1
2023-10-08/13:30 KS RUCH RADZIONKÓW - SKS GWAREK ZABRZE 3:5
2023-10-08/15:00 SMS TYCHY - LKS UNIA KOSZTOWY 1:2
Kolejka nr 8
2023-09-29/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:4
2023-09-30/12:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - SMS TYCHY 0:1
2023-10-01/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - GLKS SFERANET WILKOWICE 3:2
2023-10-01/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - BKS SPARTA KATOWICE 4:2
2023-10-01/11:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS RUCH RADZIONKÓW 3:3
2023-10-01/12:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:2
2023-10-04/16:45 RUCH CHORZÓW S.A. - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3:1
Kolejka nr 7
2023-09-23/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:3
2023-09-23/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY 5:2
2023-09-23/13:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - LKS ORZEŁ PALOWICE 4:1
2023-09-23/13:15 KS RUCH RADZIONKÓW - SMS TYCHY 2:2
2023-09-24/09:00 BKS SPARTA KATOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. 0:6
2023-09-24/15:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - RKP SP ROW RYBNIK 2:4
2023-09-24/16:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 3:1
Kolejka nr 6
2023-09-16/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC 5:2
2023-09-16/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - BKS SPARTA KATOWICE 1:0
2023-09-16/11:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - KS RUCH RADZIONKÓW 4:1
2023-09-16/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - GLKS SFERANET WILKOWICE 5:0
2023-09-16/16:30 RUCH CHORZÓW S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:0
2023-09-17/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 1:1
2023-09-19/14:30 SMS TYCHY - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:1
Kolejka nr 5
2023-09-09/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - SKS GWAREK ZABRZE 0:4
2023-09-09/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 3:1
2023-09-09/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 6:0
2023-09-09/12:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:5
2023-09-10/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - RKP SP ROW RYBNIK 2:4
2023-09-10/12:30 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:3
2023-09-10/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 6:0
Kolejka nr 4
2023-09-02/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:5
2023-09-02/11:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:2
2023-09-02/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 5:2
2023-09-02/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - BKS SPARTA KATOWICE 6:0
2023-09-02/18:00 SMS TYCHY - GLKS SFERANET WILKOWICE 2:0
2023-09-03/11:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS SPARTA LUBLINIEC 3:4
2023-09-03/15:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. 0:5
Kolejka nr 3
2023-08-29/16:00 BKS SPARTA KATOWICE - SKS GWAREK ZABRZE 1:7
2023-08-29/17:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 2:2
2023-08-30/10:30 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - LKS UNIA KOSZTOWY 4:0
2023-08-30/14:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 7:0
2023-08-30/17:30 LKS SPARTA LUBLINIEC - SMS TYCHY 0:3
2023-08-30/17:30 GLKS SFERANET WILKOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2023-08-31/13:30 RUCH CHORZÓW S.A. - RKP SP ROW RYBNIK 4:2
Kolejka nr 2
2023-08-25/09:00 SMS TYCHY - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 4:0
2023-08-26/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GLKS SFERANET WILKOWICE 8:1
2023-08-26/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - LKS ORZEŁ PALOWICE 6:1
2023-08-26/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:5
2023-08-26/15:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 2:1
2023-08-27/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS SPARTA LUBLINIEC 6:2
2023-08-27/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY - BKS SPARTA KATOWICE 4:1
Kolejka nr 1
2023-08-18/11:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - LKS UNIA KOSZTOWY 12:0
2023-08-19/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:3
2023-08-19/10:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - KS RUCH RADZIONKÓW 5:5
2023-08-19/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:6
2023-08-19/15:00 RKP SP ROW RYBNIK - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 4:1
2023-08-19/16:00 RUCH CHORZÓW S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 6:0
2023-08-22/15:00 BKS SPARTA KATOWICE - SMS TYCHY 0:6
Kolejka nr 10
2024-03-03/15:30 BKS SPARTA KATOWICE - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 16
2024-03-09/10:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-03-09/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2024-03-09/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-03-09/12:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2024-03-09/13:30 KS RUCH RADZIONKÓW - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-03-09/16:00 SMS TYCHY - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-03-10/13:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 17
2024-03-16/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2024-03-16/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-03-16/10:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - SMS TYCHY -:-
2024-03-16/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2024-03-16/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2024-03-16/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-03-16/14:00 BKS SPARTA KATOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 18
2024-03-23/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2024-03-23/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-03-23/10:00 SMS TYCHY - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2024-03-23/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-03-23/11:30 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2024-03-23/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-03-23/17:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 19
2024-03-27/16:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-03-27/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - SMS TYCHY -:-
2024-03-27/16:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-03-27/16:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2024-03-27/16:00 BKS SPARTA KATOWICE - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2024-03-27/16:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-03-27/16:00 RUCH CHORZÓW S.A. - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 20
2024-04-06/10:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2024-04-06/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-04-06/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-04-06/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-04-06/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-04-06/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2024-04-07/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
Kolejka nr 21
2024-04-13/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-04-13/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SMS TYCHY -:-
2024-04-13/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2024-04-13/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2024-04-13/10:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-04-13/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2024-04-13/14:00 BKS SPARTA KATOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 22
2024-04-20/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-04-20/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-04-20/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2024-04-20/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-04-20/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2024-04-20/10:00 SMS TYCHY - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-04-20/12:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 23
2024-04-27/10:00 SMS TYCHY - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-04-27/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-04-27/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-04-27/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2024-04-27/10:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2024-04-27/12:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2024-04-27/14:00 BKS SPARTA KATOWICE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 24
2024-05-04/10:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-05-04/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-05-04/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2024-05-04/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-05-04/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2024-05-04/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-05-04/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - SMS TYCHY -:-
Kolejka nr 25
2024-05-11/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-05-11/10:00 SMS TYCHY - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2024-05-11/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2024-05-11/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2024-05-11/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-05-11/10:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-05-11/12:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RKP SP ROW RYBNIK -:-
Kolejka nr 26
2024-05-18/10:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-05-18/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-05-18/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2024-05-18/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-05-18/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SMS TYCHY -:-
2024-05-18/14:00 SKS GWAREK ZABRZE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-05-19/16:30 BKS SPARTA KATOWICE - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
Kolejka nr 27
2024-05-25/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2024-05-25/10:00 SMS TYCHY - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-05-25/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2024-05-25/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-05-25/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-05-25/12:30 SKS GWAREK ZABRZE - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-05-26/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
Kolejka nr 28
2024-06-01/10:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2024-06-01/10:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-06-01/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2024-06-01/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-06-01/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - SMS TYCHY -:-
2024-06-01/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-06-01/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 29
2024-06-08/10:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-08/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-06-08/10:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2024-06-08/10:00 SMS TYCHY - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2024-06-08/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-06-08/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS SPARTA LUBLINIEC -:-
2024-06-08/12:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BKS SPARTA KATOWICE -:-
Kolejka nr 30
2024-06-15/13:30 BKS SPARTA KATOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-06-16/17:00 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-06-16/17:00 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2024-06-16/17:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - SMS TYCHY -:-
2024-06-16/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-06-16/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2024-06-16/17:00 RKP SP ROW RYBNIK - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-