III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 9 24 8 0 1 58:15
2 TS PODBESKIDZIE S.A.III 9 21 7 0 2 29:15
3 GKS CZARNI JAWORZE 9 16 5 1 3 39:16
4 LKS BESTWINA 9 16 5 1 3 25:19
5 LKS CZANIEC 9 15 5 0 4 27:37
6 LKS PASJONAT DANKOWICE 9 12 4 0 5 19:41
7 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 9 9 3 0 6 20:28
8 LKS ZAPORA WAPIENICA 9 9 3 0 6 24:41
9 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 9 6 2 0 7 20:34
10 KS SIÓDEMKA TYCHY 9 6 2 0 7 25:40
Kolejka nr 9
2023-10-28/12:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS ZAPORA WAPIENICA 11:0
2023-10-29/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS BESTWINA 4:1
2023-10-29/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - GKS CZARNI JAWORZE 3:2
2023-11-09/19:30 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS CZANIEC 8:0
2023-11-11/10:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:3
Kolejka nr 9
2023-10-28/12:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS ZAPORA WAPIENICA 11:0
2023-10-29/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS BESTWINA 4:1
2023-10-29/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - GKS CZARNI JAWORZE 3:2
2023-11-09/19:30 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS CZANIEC 8:0
2023-11-11/10:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:3
Kolejka nr 8
2023-10-21/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 3:0
2023-10-21/11:00 LKS BESTWINA - TS PODBESKIDZIE S.A.III 3:1
2023-10-21/12:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 5:3
2023-10-22/10:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:7
2023-11-12/09:30 GKS CZARNI JAWORZE - LKS CZANIEC 9:1
Kolejka nr 7
2023-10-14/09:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:6
2023-10-15/10:00 LKS CZANIEC - LKS BESTWINA 2:3
2023-10-15/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:2
2023-10-15/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS SIÓDEMKA TYCHY 6:5
2023-10-17/15:30 TS PODBESKIDZIE S.A.III - LKS PASJONAT DANKOWICE 8:0
Kolejka nr 6
2023-10-07/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS CZANIEC 3:6
2023-10-07/10:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 7:3
2023-10-07/12:00 LKS BESTWINA - GKS CZARNI JAWORZE 1:1
2023-10-08/09:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 3:6
2023-10-08/10:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS PODBESKIDZIE S.A.III 2:6
Kolejka nr 5
2023-09-30/09:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:2
2023-09-30/12:00 LKS BESTWINA - KS SIÓDEMKA TYCHY 3:0
2023-10-01/10:00 LKS CZANIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:2
2023-10-01/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 0:2
2023-10-01/13:30 GKS CZARNI JAWORZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:0
Kolejka nr 4
2023-09-21/19:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - GKS CZARNI JAWORZE 1:9
2023-09-23/12:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - TS PODBESKIDZIE S.A.III 1:2
2023-09-23/13:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 5:2
2023-09-23/13:45 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 0:7
2023-09-24/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS CZANIEC 7:2
Kolejka nr 3
2023-09-15/18:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A.III 2:3
2023-09-16/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS SIÓDEMKA TYCHY 6:1
2023-09-16/12:00 LKS BESTWINA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:3
2023-11-05/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:1
2023-11-05/10:00 LKS CZANIEC - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 4:3
Kolejka nr 2
2023-09-09/09:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - GKS CZARNI JAWORZE 0:7
2023-09-09/10:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS BESTWINA 7:2
2023-09-10/09:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - TS PODBESKIDZIE S.A.III 0:3
2023-09-10/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS CZANIEC 2:5
2023-09-10/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:4
Kolejka nr 1
2023-09-02/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:10
2023-09-02/12:00 LKS BESTWINA - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 4:1
2023-09-03/10:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE S.A.III 3:0
2023-09-03/13:30 GKS CZARNI JAWORZE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:4
2023-11-04/11:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS SIÓDEMKA TYCHY 7:0