Zabrze: Klasa B "KOLEKTOR"
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
AP TEAM GLIWICE |
17 |
46 |
15 |
1 |
1 |
72:20 |
2 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
18 |
44 |
14 |
2 |
2 |
62:27 |
3 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
17 |
33 |
9 |
6 |
2 |
64:24 |
4 |
LKS START KLESZCZÓW |
16 |
33 |
10 |
3 |
3 |
55:34 |
5 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
17 |
32 |
10 |
2 |
5 |
41:26 |
6 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
17 |
30 |
10 |
0 |
7 |
37:27 |
7 |
GKS WALKA ZABRZE |
17 |
28 |
8 |
4 |
5 |
42:28 |
8 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
17 |
24 |
6 |
6 |
5 |
34:34 |
9 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
17 |
23 |
7 |
2 |
8 |
32:51 |
10 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
16 |
21 |
6 |
3 |
7 |
36:31 |
11 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
18 |
18 |
5 |
3 |
10 |
35:41 |
12 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
17 |
17 |
5 |
2 |
10 |
39:43 |
13 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
17 |
13 |
3 |
4 |
10 |
19:56 |
14 |
KS PIAST PAWŁÓW |
17 |
10 |
2 |
4 |
11 |
21:46 |
15 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
17 |
10 |
3 |
1 |
13 |
24:64 |
16 |
LKS ZRYW RADONIA |
17 |
4 |
1 |
1 |
15 |
25:86 |
Kolejka nr 18 |
2024-03-23/12:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
2:5 |
2024-03-23/15:30 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
3:3 |
2024-03-23/15:30 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
4:1 |
2024-03-24/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
5:1 |
2024-03-24/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:5 |
2024-03-24/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
6:1 |
2024-03-24/15:30 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
3:4 |
2024-03-24/15:30 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
0:1 |
Kolejka nr 18 |
2024-03-23/12:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
2:5 |
2024-03-23/15:30 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
3:3 |
2024-03-23/15:30 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
4:1 |
2024-03-24/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
5:1 |
2024-03-24/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:5 |
2024-03-24/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
6:1 |
2024-03-24/15:30 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
3:4 |
2024-03-24/15:30 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
0:1 |
Kolejka nr 17 |
2024-03-16/15:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
8:0 |
2024-03-16/15:30 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
3:2 |
2024-03-16/15:30 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
4:2 |
2024-03-17/11:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
1:3 |
2024-03-17/15:30 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
1:3 |
2024-03-17/15:30 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
2:0 |
2024-03-17/15:30 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
7:1 |
2024-03-17/18:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
7:1 |
Kolejka nr 16 |
2024-03-09/15:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
1:0 |
2024-03-09/15:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
2:2 |
2024-03-09/15:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
4:0 |
2024-03-09/15:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
8:3 |
2024-03-09/15:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
3:0 |
2024-03-10/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
2:3 |
2024-03-10/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
0:2 |
Kolejka nr 15 |
2023-11-25/13:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
3:2 |
Kolejka nr 14 |
2023-11-18/13:30 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
1:2 |
2023-11-18/13:30 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
4:1 |
2023-11-19/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
4:5 |
2023-11-19/11:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
3:2 |
2023-11-19/13:30 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
4:0 |
2023-11-19/13:30 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
8:0 |
2023-11-19/13:30 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
4:0 |
2024-03-27/18:40 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
8:1 |
Kolejka nr 13 |
2023-11-11/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
0:1 |
2023-11-11/13:30 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
2:1 |
2023-11-11/13:30 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
3:3 |
2023-11-11/13:30 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
6:0 |
2023-11-11/14:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
5:2 |
2023-11-12/13:30 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
2:0 |
2023-11-12/13:30 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
5:0 |
2023-11-12/13:30 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
2:2 |
Kolejka nr 12 |
2023-11-04/14:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
3:1 |
2023-11-04/14:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
AP TEAM GLIWICE |
4:3 |
2023-11-05/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
2:3 |
2023-11-05/12:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
2:1 |
2023-11-05/14:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
7:3 |
2023-11-05/14:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
3:4 |
2023-11-05/14:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
1:4 |
2023-11-05/14:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
4:1 |
Kolejka nr 11 |
2023-10-28/13:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
1:0 |
2023-10-28/13:30 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
1:1 |
2023-10-28/14:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
3:2 |
2023-10-28/14:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
2:2 |
2023-10-29/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
3:3 |
2023-10-29/14:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
3:1 |
2023-10-29/14:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
1:0 |
2023-10-29/14:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
1:9 |
Kolejka nr 10 |
2023-10-21/15:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
2:1 |
2023-10-21/15:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
2:1 |
2023-10-22/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
4:1 |
2023-10-22/13:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
6:0 |
2023-10-22/15:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
0:1 |
2023-10-22/15:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
0:3 |
2023-10-22/15:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
0:2 |
2023-11-07/20:30 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
4:0 |
Kolejka nr 9 |
2023-10-14/14:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
5:1 |
2023-10-14/15:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
3:3 |
2023-10-14/15:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
1:1 |
2023-10-14/15:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
5:1 |
2023-10-14/15:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
3:0 |
2023-10-14/15:30 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
9:2 |
2023-10-15/11:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
2:0 |
2023-10-15/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
1:2 |
Kolejka nr 8 |
2023-10-07/13:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
1:4 |
2023-10-07/15:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
4:3 |
2023-10-07/15:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
1:0 |
2023-10-07/15:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
1:1 |
2023-10-08/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
1:2 |
2023-10-08/11:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
3:5 |
2023-10-08/13:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
2:2 |
2023-10-08/15:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
AP TEAM GLIWICE |
0:1 |
Kolejka nr 7 |
2023-09-30/13:30 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
7:3 |
2023-09-30/16:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
2:2 |
2023-09-30/16:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
2:4 |
2023-09-30/16:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
2:0 |
2023-10-01/11:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
2:2 |
2023-10-01/11:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
5:1 |
2023-10-01/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
3:0 |
2023-10-01/13:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
3:1 |
Kolejka nr 6 |
2023-09-23/16:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
1:0 |
2023-09-23/16:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
9:1 |
2023-09-23/16:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:5 |
2023-09-23/16:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
0:0 |
2023-09-23/16:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
8:0 |
2023-09-24/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
0:4 |
2023-09-24/16:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
3:10 |
2023-09-24/16:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
1:1 |
Kolejka nr 5 |
2023-09-16/16:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
1:1 |
2023-09-16/16:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
2:0 |
2023-09-16/16:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
3:3 |
2023-09-17/11:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
1:4 |
2023-09-17/11:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
2:1 |
2023-09-17/12:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
5:0 |
2023-09-17/14:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
4:2 |
2023-09-17/16:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
2:1 |
Kolejka nr 4 |
2023-09-09/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
1:2 |
2023-09-09/16:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
2:0 |
2023-09-09/16:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
3:2 |
2023-09-09/16:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
2:0 |
2023-09-09/16:15 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
2:2 |
2023-09-10/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
0:0 |
2023-09-10/16:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:5 |
2023-09-10/16:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
1:4 |
Kolejka nr 3 |
2023-09-02/16:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
3:3 |
2023-09-02/16:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
11:2 |
2023-09-02/16:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
3:0 |
2023-09-02/16:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
2:2 |
2023-09-02/16:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
0:6 |
2023-09-03/11:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
1:3 |
2023-09-03/16:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
0:3 |
2023-09-03/16:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
2:3 |
Kolejka nr 2 |
2023-08-26/15:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
3:0 |
2023-08-26/17:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
0:2 |
2023-08-26/17:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
2:4 |
2023-08-26/17:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
1:6 |
2023-08-26/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
4:1 |
2023-08-27/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
4:1 |
2023-08-27/12:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:2 |
2023-08-27/17:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
1:5 |
Kolejka nr 1 |
2023-08-19/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
2:1 |
2023-08-19/17:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
4:1 |
2023-08-19/17:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
4:3 |
2023-08-19/17:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
1:3 |
2023-08-20/11:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
3:3 |
2023-08-20/17:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
3:1 |
2023-08-20/17:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
1:0 |
2023-08-20/17:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
0:4 |
Kolejka nr 15 |
2024-04-24/17:30 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
-:- |
2024-04-24/17:30 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-04-24/17:30 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
-:- |
2024-04-24/17:30 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
-:- |
2024-04-24/17:30 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
-:- |
2024-04-24/17:30 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
-:- |
2024-04-24/17:30 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
-:- |
Kolejka nr 16 |
2024-04-17/17:30 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
-:- |
Kolejka nr 19 |
2024-03-30/11:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
-:- |
2024-03-30/11:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
-:- |
2024-03-30/14:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
-:- |
2024-03-30/14:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
-:- |
2024-03-30/14:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
-:- |
2024-03-30/14:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
-:- |
2024-03-30/14:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
-:- |
2024-03-30/14:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
-:- |
Kolejka nr 20 |
2024-04-06/11:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-04-06/17:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
-:- |
2024-04-06/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
-:- |
2024-04-06/17:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
-:- |
2024-04-07/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
-:- |
2024-04-07/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
-:- |
2024-04-07/11:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
-:- |
2024-04-07/17:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
-:- |
Kolejka nr 21 |
2024-04-13/17:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
-:- |
2024-04-13/17:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
-:- |
2024-04-13/17:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
-:- |
2024-04-13/17:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
-:- |
2024-04-13/17:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
-:- |
2024-04-14/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
-:- |
2024-04-14/12:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
-:- |
2024-04-14/17:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
-:- |
Kolejka nr 22 |
2024-04-20/17:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
-:- |
2024-04-20/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-04-20/17:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
-:- |
2024-04-20/17:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
-:- |
2024-04-21/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
-:- |
2024-04-21/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
-:- |
2024-04-21/17:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
-:- |
2024-04-21/17:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
-:- |
Kolejka nr 23 |
2024-04-27/17:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
-:- |
2024-04-27/17:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
-:- |
2024-04-27/17:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
-:- |
2024-04-27/17:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
-:- |
2024-04-28/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
-:- |
2024-04-28/12:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
-:- |
2024-04-28/17:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
-:- |
2024-04-28/17:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
-:- |
Kolejka nr 24 |
2024-05-04/17:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
-:- |
2024-05-04/17:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
-:- |
2024-05-04/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
-:- |
2024-05-04/17:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
-:- |
2024-05-04/17:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
-:- |
2024-05-05/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
-:- |
2024-05-05/17:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-05-05/17:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
-:- |
Kolejka nr 25 |
2024-05-11/17:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
-:- |
2024-05-11/17:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
-:- |
2024-05-11/17:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-05-11/17:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
-:- |
2024-05-12/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
-:- |
2024-05-12/12:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
-:- |
2024-05-12/17:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
-:- |
2024-05-12/17:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
-:- |
Kolejka nr 26 |
2024-05-18/17:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
-:- |
2024-05-18/17:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
-:- |
2024-05-18/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
-:- |
2024-05-18/17:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
-:- |
2024-05-18/17:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
-:- |
2024-05-19/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
-:- |
2024-05-19/17:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-05-19/17:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
-:- |
Kolejka nr 27 |
2024-05-25/17:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
-:- |
2024-05-25/17:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
-:- |
2024-05-25/17:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
-:- |
2024-05-25/17:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
-:- |
2024-05-26/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
-:- |
2024-05-26/12:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
-:- |
2024-05-26/17:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
-:- |
2024-05-26/17:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
-:- |
Kolejka nr 28 |
2024-06-01/17:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
-:- |
2024-06-01/17:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
-:- |
2024-06-01/17:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
-:- |
2024-06-01/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
-:- |
2024-06-01/17:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
-:- |
2024-06-02/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-06-02/17:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
-:- |
2024-06-02/17:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
-:- |
Kolejka nr 29 |
2024-06-08/17:00 |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
- |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
-:- |
2024-06-08/17:00 |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
- |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
-:- |
2024-06-08/17:00 |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
- |
LKS START KLESZCZÓW |
-:- |
2024-06-08/17:00 |
KS DRAMA KAMIENIEC |
- |
AP TEAM GLIWICE |
-:- |
2024-06-09/11:00 |
KS PIAST PAWŁÓW |
- |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
-:- |
2024-06-09/12:00 |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
- |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
-:- |
2024-06-09/17:00 |
LKS ZRYW RADONIA |
- |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
-:- |
2024-06-09/17:00 |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
- |
GKS WALKA ZABRZE |
-:- |
Kolejka nr 30 |
2024-06-15/15:00 |
GKS WALKA ZABRZE |
- |
KS BURZA II BOROWA WIEŚ |
-:- |
2024-06-15/17:00 |
AP TEAM GLIWICE |
- |
LKS ŚLĄZAK BYCINA |
-:- |
2024-06-15/17:00 |
LKS START KLESZCZÓW |
- |
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE |
-:- |
2024-06-15/17:00 |
PKS RUCH II KOZŁÓW |
- |
KS PIAST PAWŁÓW |
-:- |
2024-06-15/17:00 |
LKS ORZEŁ PACZYNA |
- |
LKS VICTORIA PILCHOWICE |
-:- |
2024-06-15/17:00 |
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY |
- |
LKS AMATOR RUDZINIEC |
-:- |
2024-06-16/11:00 |
GRZYBOWICKI KS ZABRZE |
- |
KS DRAMA KAMIENIEC |
-:- |
2024-06-16/17:00 |
KS SOŚNICA II GLIWICE |
- |
LKS ZRYW RADONIA |
-:- |