Częstochowa: Klasa B Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS II TAURON MYSZKÓW 11 27 9 0 2 48:21
2 GKS GROM POCZESNA 12 26 8 2 2 42:17
3 LKS LELOVIA 10 25 8 1 1 33:11
4 KS KOTOWICE 12 21 6 3 3 31:21
5 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY 12 16 5 1 6 26:32
6 GKS JURA II NIEGOWA 11 12 3 3 5 21:31
7 GKS KOZIEGŁOWY 12 11 3 2 7 22:24
8 KS START SOBORZYCE 11 11 3 2 6 14:33
9 GUKS ORŁY KUSIĘTA 11 11 3 2 6 23:25
10 KS ZŁOTY POTOK 11 10 3 1 7 13:35
11 KS DĄBROWIANKA 11 7 2 1 8 19:42
Kolejka nr 13
2024-04-13/17:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - GKS KOZIEGŁOWY 2:2
2024-04-13/17:00 GKS GROM POCZESNA - KS KOTOWICE 2:2
2024-04-14/17:00 KS ZŁOTY POTOK - MKS II TAURON MYSZKÓW -:-
2024-04-14/17:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - KS START SOBORZYCE -:-
2024-04-14/17:00 KS DĄBROWIANKA - LKS LELOVIA -:-
Kolejka nr 13
2024-04-13/17:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - GKS KOZIEGŁOWY 2:2
2024-04-13/17:00 GKS GROM POCZESNA - KS KOTOWICE 2:2
Kolejka nr 12
2024-04-06/17:00 KS ZŁOTY POTOK - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY 1:0
2024-04-07/17:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - KS KOTOWICE 5:1
2024-04-07/17:00 GKS JURA II NIEGOWA - GKS GROM POCZESNA 0:3
2024-04-07/17:00 KS START SOBORZYCE - KS DĄBROWIANKA 2:0
2024-04-07/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - GUKS ORŁY KUSIĘTA 4:1
Kolejka nr 11
2023-11-04/13:30 KS ZŁOTY POTOK - GUKS ORŁY KUSIĘTA 3:1
2023-11-05/13:30 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - MKS II TAURON MYSZKÓW 1:7
2023-11-05/13:30 GKS KOZIEGŁOWY - KS DĄBROWIANKA 3:0
2023-11-05/13:30 LKS LELOVIA - GKS GROM POCZESNA 4:0
2023-11-05/13:30 GKS JURA II NIEGOWA - KS KOTOWICE 2:2
Kolejka nr 10
2023-10-28/14:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY 2:3
2023-10-28/16:00 GKS GROM POCZESNA - KS START SOBORZYCE 4:0
2023-10-29/14:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - GKS JURA II NIEGOWA 2:0
2023-10-29/14:00 KS KOTOWICE - LKS LELOVIA 2:4
2023-10-29/14:00 KS DĄBROWIANKA - KS ZŁOTY POTOK 1:3
Kolejka nr 9
2023-10-21/14:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - MKS II TAURON MYSZKÓW 0:1
2023-10-22/14:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - KS DĄBROWIANKA 7:1
2023-10-22/14:00 GKS KOZIEGŁOWY - GKS GROM POCZESNA 2:3
2023-10-22/14:00 KS START SOBORZYCE - KS KOTOWICE 0:5
2023-10-22/14:00 LKS LELOVIA - GKS JURA II NIEGOWA 5:1
Kolejka nr 8
2023-10-15/15:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - LKS LELOVIA 4:1
2023-10-15/15:00 GKS JURA II NIEGOWA - KS START SOBORZYCE 2:2
2023-10-15/15:00 KS KOTOWICE - GKS KOZIEGŁOWY 2:0
2023-10-15/15:00 GKS GROM POCZESNA - KS ZŁOTY POTOK 8:0
2023-10-15/15:00 KS DĄBROWIANKA - GUKS ORŁY KUSIĘTA 2:6
Kolejka nr 7
2023-10-08/15:00 KS DĄBROWIANKA - MKS II TAURON MYSZKÓW 4:8
2023-10-08/15:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - GKS GROM POCZESNA 0:5
2023-10-08/15:00 KS ZŁOTY POTOK - KS KOTOWICE 0:4
2023-10-08/15:00 GKS KOZIEGŁOWY - GKS JURA II NIEGOWA 0:1
2023-10-08/15:00 KS START SOBORZYCE - LKS LELOVIA 0:2
Kolejka nr 6
2023-09-30/14:00 GKS GROM POCZESNA - GUKS ORŁY KUSIĘTA 2:1
2023-10-01/15:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - KS START SOBORZYCE 5:0
2023-10-01/15:00 LKS LELOVIA - GKS KOZIEGŁOWY 4:2
2023-10-01/15:00 GKS JURA II NIEGOWA - KS ZŁOTY POTOK 5:1
2023-10-01/15:00 KS KOTOWICE - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY 3:1
Kolejka nr 5
2023-09-23/16:00 GKS KOZIEGŁOWY - KS START SOBORZYCE 2:3
2023-09-24/16:00 KS DĄBROWIANKA - GKS GROM POCZESNA 3:1
2023-09-24/16:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - KS KOTOWICE 2:1
2023-09-24/16:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - GKS JURA II NIEGOWA 0:4
2023-09-24/16:00 KS ZŁOTY POTOK - LKS LELOVIA 1:1
Kolejka nr 4
2023-09-17/16:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - GKS KOZIEGŁOWY 5:3
2023-09-17/16:00 KS START SOBORZYCE - KS ZŁOTY POTOK 2:0
2023-09-17/16:00 LKS LELOVIA - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY 5:0
2023-09-17/16:00 GKS JURA II NIEGOWA - GUKS ORŁY KUSIĘTA 3:5
2023-09-17/16:00 KS KOTOWICE - KS DĄBROWIANKA 3:1
Kolejka nr 3
2023-09-09/15:00 KS DĄBROWIANKA - GKS JURA II NIEGOWA 3:3
2023-09-09/16:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - LKS LELOVIA 1:2
2023-09-10/11:00 KS ZŁOTY POTOK - GKS KOZIEGŁOWY 0:3
2023-09-10/16:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - KS START SOBORZYCE 6:1
2023-09-10/17:30 GKS GROM POCZESNA - MKS II TAURON MYSZKÓW 4:3
Kolejka nr 2
2023-09-02/16:00 KS START SOBORZYCE - GUKS ORŁY KUSIĘTA 3:3
2023-09-03/16:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - KS ZŁOTY POTOK 6:3
2023-09-03/16:00 GKS KOZIEGŁOWY - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY 0:2
2023-09-03/16:00 LKS LELOVIA - KS DĄBROWIANKA 5:0
2023-09-03/16:00 KS KOTOWICE - GKS GROM POCZESNA 2:2
Kolejka nr 1
2023-08-26/17:00 GKS GROM POCZESNA - GKS JURA II NIEGOWA 8:0
2023-08-26/17:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - GKS KOZIEGŁOWY 1:1
2023-08-27/17:00 KS KOTOWICE - MKS II TAURON MYSZKÓW 4:2
2023-08-27/17:00 KS DĄBROWIANKA - KS START SOBORZYCE 4:1
2023-08-27/17:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - KS ZŁOTY POTOK 4:1
Kolejka nr 1
2023-08-27/17:00 PAUZJE - LKS LELOVIA -:-
Kolejka nr 2
2023-09-03/16:00 GKS JURA II NIEGOWA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2023-09-10/16:00 PAUZJE - KS KOTOWICE -:-
Kolejka nr 4
2023-09-17/16:00 GKS GROM POCZESNA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2023-09-24/16:00 PAUZJE - MKS II TAURON MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 6
2023-10-01/15:00 PAUZJE - KS DĄBROWIANKA -:-
Kolejka nr 7
2023-10-08/15:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 8
2023-10-15/15:00 PAUZJE - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY -:-
Kolejka nr 9
2023-10-22/14:00 KS ZŁOTY POTOK - PAUZJE -:-
Kolejka nr 10
2023-10-29/14:00 PAUZJE - GKS KOZIEGŁOWY -:-
Kolejka nr 11
2023-11-05/13:30 KS START SOBORZYCE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 13
2024-04-14/17:00 KS ZŁOTY POTOK - MKS II TAURON MYSZKÓW -:-
2024-04-14/17:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - KS START SOBORZYCE -:-
2024-04-14/17:00 KS DĄBROWIANKA - LKS LELOVIA -:-
Kolejka nr 14
2024-04-21/17:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - GKS GROM POCZESNA -:-
2024-04-21/17:00 GKS JURA II NIEGOWA - KS DĄBROWIANKA -:-
2024-04-21/17:00 LKS LELOVIA - GUKS ORŁY KUSIĘTA -:-
2024-04-21/17:00 KS START SOBORZYCE - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY -:-
2024-04-21/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - KS ZŁOTY POTOK -:-
Kolejka nr 15
2024-04-28/11:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - GKS JURA II NIEGOWA -:-
2024-04-28/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - MKS II TAURON MYSZKÓW -:-
2024-04-28/17:00 KS ZŁOTY POTOK - KS START SOBORZYCE -:-
2024-04-28/17:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - LKS LELOVIA -:-
2024-04-28/17:00 KS DĄBROWIANKA - KS KOTOWICE -:-
Kolejka nr 16
2024-05-04/17:00 GKS JURA II NIEGOWA - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY -:-
2024-05-05/17:00 GKS GROM POCZESNA - KS DĄBROWIANKA -:-
2024-05-05/17:00 KS KOTOWICE - GUKS ORŁY KUSIĘTA -:-
2024-05-05/17:00 LKS LELOVIA - KS ZŁOTY POTOK -:-
2024-05-05/17:00 KS START SOBORZYCE - GKS KOZIEGŁOWY -:-
Kolejka nr 17
2024-05-11/17:00 KS START SOBORZYCE - MKS II TAURON MYSZKÓW -:-
2024-05-11/17:00 KS ZŁOTY POTOK - GKS JURA II NIEGOWA -:-
2024-05-12/11:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - GKS GROM POCZESNA -:-
2024-05-12/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - LKS LELOVIA -:-
2024-05-12/17:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - KS KOTOWICE -:-
Kolejka nr 18
2024-05-18/17:00 GKS GROM POCZESNA - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY -:-
2024-05-19/17:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - KS DĄBROWIANKA -:-
2024-05-19/17:00 KS KOTOWICE - KS ZŁOTY POTOK -:-
2024-05-19/17:00 GKS JURA II NIEGOWA - GKS KOZIEGŁOWY -:-
2024-05-19/17:00 LKS LELOVIA - KS START SOBORZYCE -:-
Kolejka nr 19
2024-05-25/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - KS KOTOWICE -:-
2024-05-26/11:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - KS DĄBROWIANKA -:-
2024-05-26/17:00 LKS LELOVIA - MKS II TAURON MYSZKÓW -:-
2024-05-26/17:00 KS START SOBORZYCE - GKS JURA II NIEGOWA -:-
2024-05-26/17:00 KS ZŁOTY POTOK - GKS GROM POCZESNA -:-
Kolejka nr 20
2024-06-01/17:00 KS DĄBROWIANKA - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY -:-
2024-06-02/17:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - GUKS ORŁY KUSIĘTA -:-
2024-06-02/17:00 GKS GROM POCZESNA - GKS KOZIEGŁOWY -:-
2024-06-02/17:00 KS KOTOWICE - KS START SOBORZYCE -:-
2024-06-02/17:00 GKS JURA II NIEGOWA - LKS LELOVIA -:-
Kolejka nr 21
2024-06-09/17:00 GKS JURA II NIEGOWA - MKS II TAURON MYSZKÓW -:-
2024-06-09/17:00 LKS LELOVIA - KS KOTOWICE -:-
2024-06-09/17:00 KS START SOBORZYCE - GKS GROM POCZESNA -:-
2024-06-09/17:00 KS ZŁOTY POTOK - KS DĄBROWIANKA -:-
2024-06-09/17:00 MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY - GUKS ORŁY KUSIĘTA -:-
Kolejka nr 22
2024-06-15/11:00 GUKS ORŁY KUSIĘTA - KS ZŁOTY POTOK -:-
2024-06-15/17:00 MKS II TAURON MYSZKÓW - MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY -:-
2024-06-16/17:00 KS DĄBROWIANKA - GKS KOZIEGŁOWY -:-
2024-06-16/17:00 GKS GROM POCZESNA - LKS LELOVIA -:-
2024-06-16/17:00 KS KOTOWICE - GKS JURA II NIEGOWA -:-