Skoczów: Klasa okręgowa "Skoczów-Żywiec" Grupa 6

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 24 58 18 4 2 74:24
2 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 24 51 16 3 5 70:35
3 KP BESKID SKOCZÓW 24 50 15 5 4 64:21
4 CKS PIAST CIESZYN 24 47 15 2 7 84:44
5 GKS PODHALANKA MILÓWKA 24 46 13 7 4 50:31
6 LKS WISŁA STRUMIEŃ 24 41 12 5 7 59:45
7 LKS BORY PIETRZYKOWICE 24 41 12 5 7 45:35
8 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 24 35 9 8 7 62:45
9 UKS APN GÓRAL ISTEBNA 24 32 9 5 10 50:49
10 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 24 29 8 5 11 44:55
11 LKS VICTORIA HAŻLACH 24 27 8 3 13 46:60
12 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 24 26 7 5 12 39:60
13 LKS SMREK ŚLEMIEŃ 23 22 6 4 13 36:59
14 LKS SOŁA RAJCZA 23 19 5 4 14 33:59
15 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 24 13 4 1 19 37:91
16 LKS GOLESZÓW 24 2 0 2 22 26:106
Kolejka nr 24
2024-05-18/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2:1
2024-05-18/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - GKS PODHALANKA MILÓWKA 1:3
2024-05-18/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 6:1
2024-05-18/16:00 CKS PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2024-05-18/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS GOLESZÓW 9:3
2024-05-18/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS WISŁA STRUMIEŃ 4:3
2024-05-19/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:3
2024-05-19/18:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH 4:1
Kolejka nr 24
2024-05-18/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2:1
2024-05-18/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - GKS PODHALANKA MILÓWKA 1:3
2024-05-18/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 6:1
2024-05-18/16:00 CKS PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2024-05-18/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS GOLESZÓW 9:3
2024-05-18/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS WISŁA STRUMIEŃ 4:3
2024-05-19/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:3
2024-05-19/18:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH 4:1
Kolejka nr 23
2024-05-11/14:00 LKS GOLESZÓW - LKS SOŁA RAJCZA 2:5
2024-05-11/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:1
2024-05-11/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - CKS PIAST CIESZYN 3:3
2024-05-11/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 2:0
2024-05-11/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 0:1
2024-05-11/16:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 5:0
2024-05-11/16:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 3:2
2024-05-12/11:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:2
Kolejka nr 22
2024-05-04/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 4:0
2024-05-04/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2:3
2024-05-04/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:5
2024-05-04/16:00 CKS PIAST CIESZYN - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 10:1
2024-05-04/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS WISŁA STRUMIEŃ 2:0
2024-05-04/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:1
2024-05-04/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 0:2
2024-05-05/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - GKS PODHALANKA MILÓWKA 1:2
Kolejka nr 21
2024-04-30/17:30 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
2024-05-01/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 5:2
2024-05-01/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:0
2024-05-01/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - CKS PIAST CIESZYN 3:2
2024-05-01/16:00 LKS GOLESZÓW - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
2024-05-01/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 1:0
2024-05-01/16:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS SOŁA RAJCZA 4:1
2024-05-01/16:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 3:0
Kolejka nr 20
2024-04-27/12:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - GKS PODHALANKA MILÓWKA 2:2
2024-04-27/14:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 4:0
2024-04-27/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 4:1
2024-04-27/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 0:0
2024-04-27/16:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS GOLESZÓW 2:0
2024-04-27/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:0
2024-04-27/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 4:1
2024-04-28/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 4:2
Kolejka nr 19
2024-04-20/15:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:5
2024-04-20/15:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS WISŁA STRUMIEŃ 3:3
2024-04-20/15:00 LKS GOLESZÓW - KP BESKID SKOCZÓW 0:5
2024-04-20/15:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:2
2024-04-20/15:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:4
2024-04-20/15:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 0:3
2024-04-20/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - CKS PIAST CIESZYN 1:4
Kolejka nr 18
2024-04-13/11:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 3:3
2024-04-13/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 3:1
2024-04-13/15:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:0
2024-04-13/15:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:0
2024-04-13/15:00 KP BESKID SKOCZÓW - GKS PODHALANKA MILÓWKA 3:0
2024-04-13/15:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS GOLESZÓW 5:1
2024-04-13/15:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:2
2024-04-14/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 7:1
Kolejka nr 17
2024-04-06/13:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:3
2024-04-06/15:00 LKS GOLESZÓW - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1:2
2024-04-06/15:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KP BESKID SKOCZÓW 2:6
2024-04-06/15:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - CKS PIAST CIESZYN 4:3
2024-04-06/15:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:1
2024-04-06/15:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA 1:0
2024-04-06/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS WISŁA STRUMIEŃ 1:0
2024-04-07/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:5
Kolejka nr 16
2024-03-30/14:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS SOŁA RAJCZA 3:0
2024-03-30/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 0:5
2024-03-30/14:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 0:0
2024-03-30/14:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2:2
2024-03-30/14:00 KP BESKID SKOCZÓW - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 3:0
2024-03-30/14:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:0
2024-03-30/14:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - GKS PODHALANKA MILÓWKA 2:2
2024-03-30/14:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS GOLESZÓW 5:0
Kolejka nr 15
2023-11-11/11:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 3:1
2023-11-11/14:00 LKS GOLESZÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:9
2023-11-11/14:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - GKS PODHALANKA MILÓWKA 3:3
2023-11-11/14:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:2
2023-11-11/14:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 11:0
2023-11-11/14:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 3:6
2023-11-11/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA 3:1
2023-11-12/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:0
Kolejka nr 14
2023-11-04/14:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:2
2023-11-04/14:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - CKS PIAST CIESZYN 1:3
2023-11-04/14:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - KP BESKID SKOCZÓW 2:3
2023-11-04/14:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 0:2
2023-11-04/14:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:2
2023-11-04/14:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS GOLESZÓW 7:0
2023-11-05/14:00 LKS SOŁA RAJCZA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:0
2023-11-05/14:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS WISŁA STRUMIEŃ 2:2
Kolejka nr 13
2023-10-28/13:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 7:2
2023-10-28/15:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:1
2023-10-28/15:00 LKS GOLESZÓW - LKS VICTORIA HAŻLACH 0:2
2023-10-28/15:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2:1
2023-10-28/15:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:1
2023-10-28/15:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS SOŁA RAJCZA 6:0
2023-10-28/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS BORY PIETRZYKOWICE 4:1
2023-11-18/13:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2:1
Kolejka nr 12
2023-10-21/11:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS GOLESZÓW 4:3
2023-10-21/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:1
2023-10-21/15:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - CKS PIAST CIESZYN 2:5
2023-10-21/15:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3:2
2023-10-21/15:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - GKS PODHALANKA MILÓWKA 1:4
2023-10-22/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KP BESKID SKOCZÓW 0:4
2023-10-22/15:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS WISŁA STRUMIEŃ 7:2
2023-10-22/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 3:1
Kolejka nr 11
2023-10-14/12:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 0:1
2023-10-14/14:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 6:0
2023-10-14/15:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2:4
2023-10-14/15:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2:0
2023-10-14/15:00 LKS GOLESZÓW - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:2
2023-10-14/15:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS SOŁA RAJCZA 3:0
2023-10-14/15:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BORY PIETRZYKOWICE 1:1
2023-10-14/15:00 CKS PIAST CIESZYN - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:2
Kolejka nr 10
2023-10-07/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - CKS PIAST CIESZYN 5:0
2023-10-07/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KP BESKID SKOCZÓW 1:0
2023-10-07/15:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS WISŁA STRUMIEŃ 2:3
2023-10-07/15:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:0
2023-10-08/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1:0
2023-10-08/15:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 4:1
2023-10-08/15:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS GOLESZÓW 3:1
2023-10-08/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - GKS PODHALANKA MILÓWKA 0:5
Kolejka nr 9
2023-09-30/16:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2:1
2023-09-30/16:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 3:1
2023-09-30/16:00 LKS GOLESZÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 0:3
2023-09-30/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS SOŁA RAJCZA 7:0
2023-09-30/16:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 2:2
2023-09-30/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 5:4
2023-09-30/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - CKS PIAST CIESZYN 3:1
2023-10-01/11:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2:1
Kolejka nr 8
2023-08-23/17:30 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KP BESKID SKOCZÓW 4:2
2023-09-23/11:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:3
2023-09-23/16:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS WISŁA STRUMIEŃ 1:0
2023-09-23/16:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - GKS PODHALANKA MILÓWKA 0:2
2023-09-23/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:4
2023-09-24/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS GOLESZÓW 2:2
2023-10-11/16:15 LKS BORY PIETRZYKOWICE - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 3:0
2023-10-11/16:15 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 1:1
Kolejka nr 7
2023-09-16/16:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3:4
2023-09-16/16:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 2:3
2023-09-16/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS GOLESZÓW 1:0
2023-09-16/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:3
2023-09-16/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - KP BESKID SKOCZÓW 2:0
2023-09-17/11:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS SOŁA RAJCZA 1:1
2023-09-17/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:6
2023-09-27/16:45 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - CKS PIAST CIESZYN 2:4
Kolejka nr 6
2023-09-07/17:30 LKS BORY PIETRZYKOWICE - GKS PODHALANKA MILÓWKA 2:2
2023-09-09/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS WISŁA STRUMIEŃ 2:2
2023-09-09/16:00 CKS PIAST CIESZYN - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 3:0
2023-09-09/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS GOLESZÓW 7:0
2023-09-09/16:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 5:2
2023-09-09/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 5:1
2023-09-10/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS VICTORIA HAŻLACH 1:3
2024-03-23/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:2
Kolejka nr 5
2023-09-02/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:2
2023-09-02/17:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS SOŁA RAJCZA 3:2
2023-09-02/17:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS BORY PIETRZYKOWICE 1:2
2023-09-02/17:00 LKS GOLESZÓW - CKS PIAST CIESZYN 1:3
2023-09-02/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS WISŁA STRUMIEŃ 4:0
2023-09-03/11:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:1
2023-09-03/17:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 2:4
2023-09-03/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - KP BESKID SKOCZÓW 0:4
Kolejka nr 4
2023-08-26/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:1
2023-08-26/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:1
2023-08-26/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS GOLESZÓW 10:1
2023-08-26/17:00 CKS PIAST CIESZYN - GKS PODHALANKA MILÓWKA 5:1
2023-08-26/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS VICTORIA HAŻLACH 4:2
2023-08-26/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 5:1
2023-08-27/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:4
2023-09-20/16:45 LKS BORY PIETRZYKOWICE - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 1:1
Kolejka nr 3
2023-08-19/15:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - CKS PIAST CIESZYN 5:4
2023-08-19/15:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 0:0
2023-08-19/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS SOŁA RAJCZA 2:3
2023-08-19/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - KP BESKID SKOCZÓW 2:0
2023-08-19/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS WISŁA STRUMIEŃ 2:4
2023-08-19/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2:2
2023-08-19/17:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:2
2023-08-20/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:2
Kolejka nr 2
2023-08-15/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:1
2023-08-15/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - GKS PODHALANKA MILÓWKA 1:1
2023-08-15/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2:0
2023-08-15/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS GOLESZÓW 5:0
2023-08-15/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS VICTORIA HAŻLACH 4:0
2023-08-15/17:00 CKS PIAST CIESZYN - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 4:2
2023-08-15/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:1
2023-09-13/17:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:1
Kolejka nr 1
2023-08-12/14:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:2
2023-08-12/15:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3:1
2023-08-12/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:8
2023-08-12/16:00 LKS GOLESZÓW - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 3:5
2023-08-12/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:2
2023-08-12/17:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - KP BESKID SKOCZÓW 0:0
2023-08-12/17:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS WISŁA STRUMIEŃ 2:1
2023-08-13/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - CKS PIAST CIESZYN 4:2
Kolejka nr 19
2024-06-05/18:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS SOŁA RAJCZA -:-
Kolejka nr 25
2024-05-25/11:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -:-
2024-05-25/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2024-05-25/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ -:-
2024-05-25/17:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2024-05-25/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2024-05-25/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2024-05-26/11:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2024-05-26/17:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
Kolejka nr 26
2024-05-29/18:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - CKS PIAST CIESZYN -:-
2024-05-30/11:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - GKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2024-05-30/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2024-05-30/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS GOLESZÓW -:-
2024-05-30/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2024-05-30/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2024-05-30/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2024-05-30/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
Kolejka nr 27
2024-06-01/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2024-06-01/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2024-06-01/17:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2024-06-01/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2024-06-01/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2024-06-01/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ -:-
2024-06-01/17:00 LKS GOLESZÓW - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -:-
2024-06-02/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
Kolejka nr 28
2024-06-08/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - GKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2024-06-08/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2024-06-08/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2024-06-08/17:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS GOLESZÓW -:-
2024-06-08/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2024-06-09/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2024-06-09/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - CKS PIAST CIESZYN -:-
2024-06-11/18:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
Kolejka nr 29
2024-06-15/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2024-06-15/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS SMREK ŚLEMIEŃ -:-
2024-06-15/16:00 LKS GOLESZÓW - GKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2024-06-15/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2024-06-15/17:00 CKS PIAST CIESZYN - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC -:-
2024-06-15/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2024-06-15/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -:-
2024-06-15/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
Kolejka nr 30
2024-06-20/18:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2024-06-22/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS GOLESZÓW -:-
2024-06-22/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2024-06-23/15:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2024-06-23/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2024-06-23/16:00 GKS PODHALANKA MILÓWKA - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2024-06-23/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - CKS PIAST CIESZYN -:-
2024-06-23/17:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-