Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP U-11 Lokalizacje

Podsumowanie wiosennych Dni Talentów

10/04/2023 11:01

Wiosenna edycja Dni Talentów oraz nabór uzupełniający do projektu Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP cieszył się sporym zainteresowaniem. Pora na małe podsumowanie. 


W ramach Dni Talentów, które odbywały się we wszystkich Podokręgach Śląskiego Zwiazku Piłki Nożnej głównie w marcu, trenowało ponad 400 zawodniczek i zawodników z rocznika 2012 i młodsi. Zrealizowalismy 15 nieodpłatnych jednostek treningowych. Każdą z lokalizacji traktowaliśmy indywidualnie, dostosowując do niej elastycznie wielkość kadry szkoleniowej, czy zajęcia. 

- Większość lokalizacji cieszyła się podczas Dni Talentów sporym zainteresowaniem, ale były też lokalizacje z nieco mniejszym. Ale możemy śmiało powiedzieć, że odbiór tych Dni Talentów był pozytywny i zaskakujący. Pokazywała się młodzież z wielu klubów. Liczymy na to, że projekt Śląskiej Akademii Piłkarskiej jest coraz bardziej rozpoznawalny. Nowością podczas cyklicznych treningów w ramach projektu będzie możliwość zaplanowania przez drużyny z poszczególnych lokalizacji rozegrania sparingów z zespołem z innego Podokręgu lub po prostu z drużyną z najbliższej okolicy. To zawsze jest dodatkowa okazja, by przyjrzeć się młodzieży na tle przeciwników. Feedback z kazdym kolejnym półroczem pracy jest coraz bardziej pozytywny. - podsumowuje przepracowane intensywnie tygododnie Trener Koordynator Śl.ZPN Damian Galeja. 

Zobaczcie poniżej zestawienie klubów, z których młodzież będzie brała udział w wiosennej edycji projektu Śląska Akademia Piłkarska U11. 

  

 Poniżej zobaczycie co działo się na Dniaxch Talentów edycji wiosna 2022/23.

Projekt Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP jest dofinansowany z budżetu samorządu Województwa Śląskiego. 

#KopalniaTalentów #DążymyDoMistrzostwa #GramyCałyRok #ŚLAP

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW POCHODZĄCYCH Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

       

Sponsor techniczny Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP

        przedstawiciel marki