Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 18:5 |
2 | UKS RUCH CHORZÓW | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 18:11 |
3 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 12:7 |
4 | MKS GÓRNIK WESOŁA | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 9:10 |
5 | AKS II MIKOŁÓW | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 7:7 |
6 | UKS SZOPIENICE | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2:14 |
7 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 7:7 |
8 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5:17 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/16:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2024-04-27/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | -:- |
2024-04-27/12:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-04-28/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/16:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | UKS SZOPIENICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:1 |
2024-04-20/10:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | AKS II MIKOŁÓW | 0:2 |
2024-04-21/09:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 4:3 |
2024-04-21/15:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 5:2 |
2024-04-14/09:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS SZOPIENICE | 5:0 |
2024-04-14/15:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 2:3 |
2024-04-14/15:15 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | UKS RUCH CHORZÓW | 5:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:00 | UKS SZOPIENICE | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 0:3 |
2024-04-06/10:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
2024-04-06/13:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | AKS II MIKOŁÓW | 4:2 |
2024-04-07/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | AKS II MIKOŁÓW | 0:1 |
2024-04-03/16:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 3:1 |
2024-04-03/16:30 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 8:1 |
2024-04-03/17:00 | UKS SZOPIENICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:5 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | -:- |
2024-04-27/12:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-04-28/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/12:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | AKS II MIKOŁÓW | -:- |
2024-05-04/13:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-05-05/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
2024-05-08/17:30 | UKS SZOPIENICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | -:- |
2024-05-11/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | -:- |
2024-05-11/12:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-12/09:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/09:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | -:- |
2024-05-19/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-19/09:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-05-19/10:15 | UKS RUCH CHORZÓW | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | -:- |
2024-05-25/12:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-05-26/09:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | UKS RUCH CHORZÓW | -:- |
2024-05-26/11:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/16:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-05-29/16:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | AKS II MIKOŁÓW | -:- |
2024-05-29/17:00 | UKS SZOPIENICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-29/18:15 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-06-02/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS RUCH CHORZÓW | -:- |
2024-06-02/09:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
2024-06-02/14:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | UKS SZOPIENICE | - | AKS II MIKOŁÓW | -:- |
2024-06-09/09:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-06-09/09:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | -:- |
2024-06-09/17:30 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-06-16/09:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | -:- |
2024-06-16/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-06-16/09:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/09:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
2024-06-22/18:00 | UKS SZOPIENICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
2024-06-23/09:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | AKS II MIKOŁÓW | -:- |
2024-06-23/09:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | -:- |